Ekstra minuty i darmowe rozmowy w T-Mobile na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa T-Mobile znowu przygotowała promocje dla swoich wybranych klientów, którzy wcześniej otrzymali SMSa z zaproszeniem. Tym razem omówimy dwa takie przypadki. Pierwszy z nich to bonus o nazwie Ekstra minuty. Pakiet 30 minut możemy później wykorzystać w terminie 7 dni na rozmowy w T-Mobile oraz z numerami stacjonarnymi.

Aby jednak z niego skorzystać, trzeba wcześniej doładować konto za minimum 5 PLN (na szczęście jednorazowo, a nie wielokrotnie) do 25 grudnia bieżącego roku. Druga propozycja to pakiet nieograniczonych rozmów w T-Mobile na kartę przez okres 3 (za 39 PLN od 1 stycznia do 31 marca 2013 roku) lub 6 miesięcy (w cenie 69 PLN aktywny od 1 stycznia do 30 czerwca 2013 roku). Pierwszą opcję aktywujemy krótkim kodem *100*69*1#, zaś drugą *100*69*2#. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oferta jest dostępna wyłącznie dla osób, z które otrzymały zaproszenia od samego konsultanta w formie telefonicznej lub za pośrednictwem wiadomości tekstowej w terminie do 31 grudnia 2012 roku. Szkoda, że znowu mamy podział klientów na tych lepszych i gorszych jak to było ostatnio z potrajaniem doładowań w T-Mobile. W dodatku aktywacja pakietów oznacza utratę rocznej ważności konta dla połączeń wychodzących i przejście na krótki okres 31 dni. Ten element strategii marketingowej telkoma staje się już mocno męczący (występuje dosłownie na każdym kroku). Naszym zdaniem promocja T-Mobile wcale nie jest taka świetna. W Play na kartę po doładowaniu 50 PLN mamy standardowo dostępne darmowe rozmowy w sieci przez 100 dni. W dodatku złotówki zostają na naszym koncie dalej. W T-Mobile ponosimy realny koszt 39 PLN.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Ekstra minuty i darmowe rozmowy w T-Mobile na kartę”

  1. Hugo Odpowiedz

    Ten pakiet na kilka miesięcy to jest niezłe rozwiązanie, od razu zapłacić całe zobowiązanie i mieć z głowy na określony czas. Nie trzeba by pilnować terminu ważności pakietu.

  2. Przemo Odpowiedz

    Kamil nie bój się o nic. MTRy znikają i wkrótce Play też bedzie ciął koszty. Już zdążyli zlikwidować zbieraj minuty.

  3. Przemo Odpowiedz

    poza tym moim zdaniem oferta korzystna. Wole zapłacić wiecej i mieć zasięg wszędzie dzieki networks 😉 Tak apropo jutro jade na święta do babki, za rzeszów, gdy nie było Networks na wiosce ledwo EDGE ciągneło a teraz 3G lub Hsdpa

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt