Orange zdejmuje simlocki w momencie przeniesienia numeru od konkurencji do abonamentu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Play, Plus i T-Mobile są jedynymi operatorami sprzedającymi w swojej ofercie telefony komórkowe bez blokady simlock. Niestety w gronie dużych sieci komórkowych brakuje telkoma Orange. Pomarańczowy gracz postanowił w tym aspekcie choć trochę poprawić swój nadszarpnięty mocno wizerunek.

Dzięki promocji przenieś swój numer do Orange (ważnej od 18 grudnia 2012 roku), każdy klient przeprowadzający się z innej sieci będzie mógł liczyć na otrzymanie smartfona w abonamencie pomarańczowej sieci bez uciążliwej blokady simlock. Niestety, nowi konsumenci dalej mają aktywną tzw. lojalkę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzięki niej klienci mieli później utrudniony proces migracji do innego operatora. Problemem była właśnie niemożność pracy telefonu komórkowego pod banderą innej sieci komórkowej. Warto w tym miejscu przypomnieć, że standardowa cena takiej usługi w Orange wynosi 77 PLN. Część telkomów zapowiedziała, że simlock bezpłatnie usunie w swoich aparatach po zakończeniu okresu ważności kontraktu. Dobrze, że chociaż proces przenoszenia numeru umożliwia pozbycie się w sposób oficjalny blokady simlock. Mimo wszystko, dalej nie zmieniony został fakt posiadania tylko przez sieć komórkową Orange zablokowanych telefonów w ofercie.

(fot. Orange/Iconfinder/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Orange zdejmuje simlocki w momencie przeniesienia numeru od konkurencji do abonamentu”

 1. largo Odpowiedz

  Orange to CHORA sieć nie dosc ze jedyna ma sim-locki to jeszcze po końcu umowy zada kasy za zdjęcie -Oszołomy

  • Kamil

   Niestety do dzisiaj mają simlocka w Orange. W wywiadzie dla Komórkomanii przyznali, że tak jest ich polityka marketingowa

 2. bolo Odpowiedz

  Jak ludzię mogą w tej sieci mieć nr? Oni okradają z każdej strony.
  W ofercie na kartę to niewykorzystane środki przepadają a w innych sieciach są przenoszone na następny okres rozliczeniowy.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt