Szczegóły oferty zawsze 2x więcej na konto w T-Mobile na kartę [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Najnowszą ofertę o nazwie zawsze 2x więcej w T-Mobile opisywaliśmy już wcześniej w serwisie My mobile. Wtedy jednak nie znaliśmy jeszcze dokładniejszych szczegółów. Te niestety okazały się bardzo poważne i właśnie nadszedł czas, by je wszystkie tutaj wypunktować (niczym bokser drugiego boksera na ringu). Kolorowo nie będzie, tak naprawdę promocja przyda się tylko aktywnym osobom.

Najpoważniejszą wadą akcji 2x więcej w T-mobile jest fakt, że w momencie jej uruchomienia tracimy roczną ważność konta po każdej czynności telekomunikacyjnej. Tak właśnie jest w taryfach Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub HOT. Pikanterii całe sprawie dodaje natomiast fakt, że ta negatywna rzecz nie dotyczy starego już profilu Happy. Mówi o tym wyraźnie punkt 2.4 regulaminu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Należy jeszcze pamiętać, że taryfa Happy jest historyczna i w momencie przejścia na nowszą opcję nie mamy możliwości powrotu. Taką strategię stosuje też Plus na kartę (nie wrócimy do Simplusa i jego Team7). Większość użytkowników wybierających promocję 2x więcej w T-Mobile będzie musiała się liczyć z powrotem do standardowych terminów ważności po doładowaniu. Przypomnijmy, że dla kwoty 10-24 PLN jest to tylko 7 dni + 1 miesiąc na odbieranie, 25-49 PLN daje nam 1 miesiąc na rozmowy + 1 miesiąc na odbieranie, 50-99 PLN to już 3 miesiące na dzwonienie + 1 miesiąc na odbieranie (chyba najkorzystniejszy, jednocześnie najpopularniejszy wariant). Szerszą tabelkę doładowań znajdziemy na podstronie telkoma.

Teraz jeszcze czas wspomnieć o terminach ważności naszych podwojonych złotówek. W przypadku zasilenia z przedziału 5-9 PLN możemy liczyć tylko na 3 dni, dla 10-24 PLN jest to jeden cały tydzień, 25 PLN i więcej to już 3 tygodnie czasu. Tradycyjnie odpada wykorzystanie środków na numery premium. Plusem rozwiązania zawsze 2x więcej w T-Mobile jest fakt, że nie musimy czekać na pojawienie się podobnych promocji. Podwajanie doładowania mamy zawsze niejako automatycznie w dowolnym momencie oraz przy praktycznie każdej kwocie (nie da się wykonać zasilenia za sumę mniejszą niż minimalne 5 PLN). Kolejny istotny minus to naliczanie minutowe w przypadku rozmów przyznanych w formie bonusu.

Standardem rynkowym od lat jest przecież taktowanie sekundowe. Efekt jest więc taki, że szybciej takie złotówki wykorzystamy. Jak już na początku wspominaliśmy, propozycja jest dobra tylko dla aktywnych osób. Na koniec jeszcze przypomnienie szczegółów. Zawsze 2x więcej w T-Mobile włączymy krótkim kodem #100*76#, sprawdzanie statusu usługi to *100*76*1#, zaś *103*5# odpowiada za sprawdzenie daty ważności i salda złotówek otrzymanych w ramach oferty. W przypadku rozmów oraz SMSów podwojone środki będą użyte dopiero po wykorzystaniu kwoty z konta głównego.

To jest największy haczyk, ponieważ większość nietechnicznych klientów najpierw będzie musiało wydać swoje własne środki. Dopiero później otrzymają swoje należności z przyznanego bonusu. Na pocieszenie możemy jednak dodać, że w przypadku multimedialnych MMSów, transmisji danych oraz pakietów internetowych promocyjne środki będą wykorzystane w pierwszej kolejności. Tak powinno być również w połączeniach i SMS, ale od czego są sprytni (jak zawsze) marketingowcy. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej witrynie www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/taryfy/karta/podwojne_doladowanie.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

2X WIĘCEJ NA KONTO W T-MOBILE

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “Szczegóły oferty zawsze 2x więcej na konto w T-Mobile na kartę [aktualizacja]”

 1. Kamil Odpowiedz

  @Banan

  Przemas ma rację, T-Mobile znowu dał ciała, oferta przekombinowana 😐

 2. Mortek Odpowiedz

  ~Kamil czy ja wiem czy taka przekombinowana, do neta dobre rozwiązanie, doładować przez internet za 29zł wykupić pakiet 1,2GB za bonusowe środki, a reszta to już wedle uznania.

 3. Kamil Odpowiedz

  Tak jak już wspomniano w artykule oferta jest dobra tylko dla aktywnych osób. Najbardziej drażni mnie to, że rozmowy i SMSy są wykorzystywane dopiero po zużyciu środków głównych

  PS. Dodana została reklama telewizyjna nowej akcji 2x więcej na konto T-Mobile 😉

 4. Adam Odpowiedz

  Oglądałem reklame w telewizji i nie chciało mi się wieżyć, że t-mobile daje 2x więcej i tak też myślałem jest więcej haczyków niż pożytku! I jeszcze pierw schodzą środki z konta głównego(poł.głosowe i sms) a potem te gratisowe to jest ewidentnie celowe zmuszanie klienta to wyczyszczenia swojego konta w przeciągu ” 3 tygodni!!! ” to daje nam 30zł doładowania + te gratisowe. Dla mnie to shit.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt