BlackBerry Messenger 7 (BBM 7) będzie miał rozmowy głosowe

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Trochę zapomniany już brand BlackBerry na globalnym rynku znowu daje o sobie znać. Firma Research In Motion wkrótce zaprezentuje nowe wydanie swojego dedykowanego komunikatora o nazwie BBM w siódmej wersji. BlackBerry Messenger 7 beta, bo o nim mowa będzie jednak posiadał bardzo istotną innowację w stosunku do tego co oferował on w przeszłości.

Oprócz pisania standardowych wiadomości tekstowych aplikacja umożliwi nawet prowadzenie rozmów głosowych przez Internet na bazie technologii VoIP. Niestety będzie to możliwe tylko i wyłącznie po sieci Wi-Fi, co trochę wypacza główną istotę funkcji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kolejna rzecz to konieczność posiadania systemu w wersji minimum szóstej. Dla porównania Cyfrowy Polsat swoim klientom zaprezentował komunikator Halo, przez który dało się rozmawiać nawet na łączności komórkowej telkoma 3G. W dodatku wszystko było za darmo i bez ograniczeń. Swoją drogą to szkoda, że podobnych rzeczy nie spotkamy w najpopularniejszym programie mobilnym GG służącym do czatowania. Na komputerze zaś bez problemów możemy dzwonić do znajomych z listy kontaktów za pomocą telefonii internetowej. Zawsze jednak na pocieszenie możemy skorzystać z aplikacji mobilnej Skype, która dodatkowo zaoferuje nam funkcję wideorozmowy.

(fot. BlackBerry/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “BlackBerry Messenger 7 (BBM 7) będzie miał rozmowy głosowe”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt