Darmowy komunikator Halo od Cyfrowego Polsatu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Cyfrowy Polsat pozazdrościł chyba rozwiązania Freeyah dostępnego w sieci komórkowej Heyah. Przypomnijmy, że był to komunikator głosowy działający na zasadzie VoIP. Oferował on nawet funkcję rozmów głosowych, oprócz oczywiście konwersacji tekstowych. Słoneczny operator już od czwartku, 25 października 2012 roku wprowadza podobny produkt.

Jego aplikacja zaś nosi nazwę Halo. Ogromną jej przewagą nad Freeyah jest fakt, że nie trzeba będzie już kupować specjalnych pakietów internetowych za 15 PLN. Klienci Cyfrowego Polsatu będą to mieli w standardzie jako bonus dodawany do normalnej oferty mobilnego dostępu do sieci web.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ten dostawca jest znany przecież z ultra szybkiego internetu w jakości LTE oraz HSPA+. To właśnie on jako pierwszy na rynku zaoferował takie niezłe prędkości rzędu 100 Mb/s (potem to samo uczynił Plus). Trzeba jeszcze zaznaczyć, że korzystanie z aplikacji Halo nie będzie się wiązało z jakimkolwiek zużyciem transferu danych z obowiązującego pakietu dla danej taryfy. Możemy zatem do woli rozmawiać oraz SMSować z bazą aż 3,5 miliona klientów Cyfrowego Polsatu. Program Halo będzie dostępny w sklepie Google Play. Jeden użytkownik może go zainstalować maksymalnie na trzech urządzeniach. Mowa tutaj nie tylko o telefonie, ale również o komputerze. Więcej szczegółów na ten temat znajdziemy na stronach biura prasowego Cyfrowego Polsatu.

(fot. Cyfrowy Polsat/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt