Tak można ukryć maszty BTS sieci komórkowych

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 5,50 na 6)
Loading...

Wygląd nadajników sieci komórkowych nie zawsze musi być szpecący dla krajobrazu miejskiej dżungli czy też wiejskiego obszaru. W tym przykładzie pokażemy, jak pomysłowe mogą być zastosowania masztów BTS operatorów. Wiele osób protestuje w momencie ich budowy w bliskim sąsiedztwie z uwagi na zdrowie (co jest zupełnie mylnym myśleniem).

Pewne projekty są naprawdę zaskakujące. Aż 25 takich przykładów designu oraz niecodziennego wyglądu możemy zobaczyć sami na witrynie Twisted Sifter. Są tam motywy z ukrywaniem nadajników kaktusach (jak na zdjęciu obok artykułu), na drzewach, palmach, wieży kościoła czy z flagą USA.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Do tego dochodzą też zupełnie futurystyczne projekty przyszłości jak w Singapurze. W tym ostatnim przypadku w ogóle można zapomnieć, że jest się w bliskim sąsiedztwie masztów sieci komórkowej. Takich przypadków w codziennym świecie będzie coraz więcej. Wszystko przez fakt dynamicznego rozwoju mobilnego internetu. Operatorzy będą skazani na pomysłowość, ponieważ ogromna przepustowość sieci będzie się wiązała z inwestycjami w sprzęt. To z kolei oznacza jeszcze większe zagęszczenie nadajników BTS np: firmy Ericsson, która wygrała przetarg na rozbudowę infrastruktury Plusa. To właśnie zielony operator może się pochwalić ich największą ilością.

(fot. Twisted Sifter)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt