Różowy ptak, Pink Bird w aktualizacji Angry Birds Seasons będzie miał bardzo ciekawą funkcjonalność

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No i znane są już innowacje związane z nowym różowym ptakiem o wdzięcznej nazwie Pink Bird. Rovio Mobile opublikowało film wraz z unikatową umiejętnością tego stworzenia. Lada moment powinna pojawić się aktualizacja gry Angry Birds Seasonsz dodatkiem Back To School, a wraz z nim kolejny już powiew świeżości.

Przypomnijmy, że nowa część Piglantis miała premierę dokładnie 2 miesiące temu. Teraz jednak idzie kolejna zmiana w tym wydaniu. Pink Bird będzie cechował się możliwością robienia baniek (coś na wzór Orange Bird). Nie dość, że ich rola to destrukcja na zasadzie wybuchu to jeszcze będą w stanie unosić elementy konstrukcji, by je później zrzucać w dół.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Siła grawitacji w tym przypadku będzie powodować kolejne zniszczenia. Świetnie te słowa obrazuje materiał filmowy zamieszczony poniżej artykułu. Co ciekawe, jest to już druga dosyć poważna innowacja występująca we Wściekłych Ptakach. W ostatniej aktualizacji Angry Birds Surf & Turf mieliśmy 4 nowe dodatki, które zostały określone przez producenta jako Power-Ups (King Sling, Birdquake, Super Seeds, Sling Scope). Były one oczywiście stylizowane na innej kultowej grze sprzed paru dobrych lat, mianowicie Worms. Takie czerpanie wzorców nie przeszkadza jednak twórcom z Rovio Mobile w odnoszeniu kolejnych spektakularnych sukcesów w swoim flagowym produkcie.

(fot. Rovio/My mobile studio)

ANGRY BIRDS SEASONS BACK TO SCHOOL WITH PINK BIRD

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Różowy ptak, Pink Bird w aktualizacji Angry Birds Seasons będzie miał bardzo ciekawą funkcjonalność”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt