Ponowna instalacja Angry Birds pamiętała o zdobytych wcześniej osiągnięciach

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przypadkowe usunięcie gry Java na klasycznych telefonach komórkowych powodowało, że wszystkie nasze dotychczasowe osiągnięcia przepadały bezpowrotnie. Na szczęście zupełnie inaczej jest w systemie operacyjnym Android. W naszym przypadku doszło do niechcącego usunięcia pozycji Angry Birds, na wskutek spowolnienia działania smartfona (tak jest przez dłuższą chwilę po jego uruchomieniu).

Uruchamia się wtedy tzw. skaner multimediów, przez pewien okres czasu nie widać nawet ikon aplikacji. Co ciekawe, po ponownej instalacji Wściekłych Ptaków w tym samym wydaniu (klasycznym, pierwsza wersja) wszystkie nasze osiągnięcia były dostępne. W efekcie nie musieliśmy wszystkiego przechodzić jeszcze raz od początku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Prawdopodobnie za taki stan rzeczy odpowiadała lokalizacja plików tego tytułu w Menu > Moje Pliki > SD Card > Android > data. Dopiero fizyczne usunięcie danych z odpowiedniego folderu, który znajduje się w tamtym miejscu całkowicie by skasowało nasze osiągnięcia z danej gry. Ogromna większość zwykłych użytkowników nigdy tam nie zagląda przez swój menedżer plików, tak więc istnieje niemalże 100% pewność, że przypadkowe usunięcie aplikacji typowo rozrywkowej nie będzie aż tak bolesne. Nawet jak to się stanie to i tak będziemy mogli znowu korzystać z odblokowanych map. Wystarczy tylko ponowne pobranie pozycji z dedykowanego sklepu Google Play. Tak więc możemy być zupełnie spokojni w momencie przypadkowego usunięcia ulubionej gry chociażby przez niefrasobliwych znajomych bawiących się naszym smartfonem.

(fot. Rovio/Google/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Ponowna instalacja Angry Birds pamiętała o zdobytych wcześniej osiągnięciach”

  1. Remek Odpowiedz

    W zombie smash to nie przejdzie tak samo w wiekszości znanym przeze mnie gier (musiałem przechodzić jeszcze raz).

  2. Kamil Odpowiedz

    Niestety Angry Birds Rio nie pamieta naszych wczesniejszych save’wow w momencie ponownej instalacji. Dzieje sie tak nawet jak mamy sekcje zaznaczona w Menu > Ustawienia > Prywatnosc > Automatyczne przywracanie. Podczas reinstalacji aplikacji dane nie zostaly odtworzone 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt