Darmową telewizję przez Wi-Fi od Orange mogą też oglądać klienci innych sieci

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Początkowo mogłoby się wydawać, że aplikacja o nazwie Telewizja Tu i Tam jest dostępna tylko i wyłącznie dla klientów sieci komórkowej Orange. Przecież już na samym filmie instruktażowym promującym darmowe oglądanie meczy UEFA Euro 2012 można zobaczyć proces logowania się na konto pomarańczowego operatora.

W rzeczywistości jednak dokładnie takie same konto w serwisie Orange może sobie założyć każdy. Wystarczy tylko skorzystać z witryny www.orange.pl/rejestracja.phtml. Później już tylko pozostaje nam pobranie tytułu Telewizja Tu i Tam z Google Play oraz wpisanie danych z rejestracji. Trzeba tylko pamiętać o połączeniach Wi-Fi, gdyż nie ponosimy wtedy opłaty za transmisję danych w ramach sieci operatora.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety, klienci innych telkomów mogą mieć znacznie ograniczoną ilość stacji telewizyjnych. W przypadku korzystania z aplikacji mobilnej mieliśmy do dyspozycji zaledwie cztery kanały. Były to Orange Sport oraz dedykowane pozycje filmTV, muzykaTV i hi-techTV. Wszystkie wątpliwości rozwiewa wersja komputerowa strony internetowej służącej do oglądania telewizji. Po przejściu na www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam-telewizja-i-seriale.phtml możemy obejrzeć dokładnie te same cztery stacje, co na smartfonie. W przypadku pełnowartościowej witryny mamy chociaż jasny komunikat mówiący, że możliwość oglądania tych kanałów mają jedynie użytkownicy pomarańczowego telkoma. Operator nawet zachęca do zostania klientem Orange specjalnie dla tego celu.

(fot. Orange/Wi-Fi/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt