Darmowe bonusy Orange do wygrania w restauracjach McDonald’s

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W restauracjach McDonald’s od dnia 8 marca 2012 roku wystartowała loteria promocyjna, w której do wygrania jest aż 400 tysięcy prezentów od sieci komórkowej Orange. Do każdego zakupionego McZestawu będzie dodawana karta zdrapka. Jeżeli po jej zdrapaniu zobaczymy trzy takie same symbole to znak, że właśnie wygraliśmy.

Symbol 3x starterów to wygrana karty SIM Orange z sumą 5 PLN (te są do odebrania od razu na miejscu w lokalu), która dodatkowo umożliwia otrzymanie kolejnych 30 PLN na połączenia stacjonarne i te w macierzystej sieci. Symbol 3x pakietów to z kolei nagroda w formie 100 minut do wykorzystania w sieci lub 30 minut do wszystkich telkomów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na klientów czekają również bilety UEFA Euro 2012, to jest naszym zdaniem chyba najcenniejsza nagroda z tego całego doborowego towarzystwa. Promocja będzie ważna do 31 maja 2012 roku (dotyczy tylko starterów, pakiety trzeba aktywować najpóźniej do 30 kwietnia bieżącego roku). Ich czas ważności to 7 dni. Aby z niej skorzystać trzeba tylko wysłać specjalny kod SMSem ze zwycięskiej zdrapki na darmowy numer 80101. Dodatkowo otrzymamy informację zwrotną w formie wiadomości tekstowej o potwierdzeniu dostarczenia nagrody. Bonusy są przeznaczone dla użytkowników Orange na kartę oraz mix.

(fot. Wikipedia/Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11594 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt