GaduAIR zdecydowanym liderem po 2Q/2011 roku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Miesiąc czerwiec wyznacza nam już połowę nowego roku 2011. Oznacza to, że nadszedł właściwy czas na przedstawienie sieci komórkowej, która prowadzi w zestawieniu najlepszej sieci na kartę Pre-paid w momencie drugiego kwartału bieżącego (2Q/2011) roku. Bierzemy pod uwagę 6x rankingów, które swoje premiery miały w okresie od stycznia do aktualnego miesiąca czerwca.

Przez ten czas GaduAIR wygrał aż pięć z sześciu notowań. Przegrał jedynie raz i  miało to miejsce w miesiącu marcu z innym graczem MVNO MBank Mobile. Ostatni drugi kwartał to już prawdziwa dominacja sieci sygnowanej logiem żółtego słoneczka. Od kwietnia do czerwca jest ona nieprzerwanie liderem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście nie w każdym aspekcie sieć jest najlepsza, ale podsumowując wszystkie czynniki to właśnie ona ma najlepszą ofertę dla klienta usług przedpłaconych. Ten zazwyczaj nie lubi wydawać zbyt dużych sum na usługi telekomunikacyjne. Gdyby było inaczej z pewnością wybrałby ofertę abonamentową kupując przy okazji zaawansowany telefon komórkowy w dużo niższej cenie. Ciekawe, czy któryś z innych graczy na niezwykle fascynującym rynku telekomunikacyjnym przejmie fotel lidera w nadchodzącej drugiej części roku.

(fot. My mobile studio)

Zwycięzcy rankingów najlepszych operatorów pre-paid (notowania 01/2011 – 06/2011):

1. Play/GaduAIR – Styczeń 20111

1. GaduAIR/MBank Mobile – Luty 2011

1. MBank Mobile – Marzec 2011

1. GaduAIR – Kwiecień 2011

1. GaduAIR – Maj 2011

1. GaduAIR – Czerwiec 2011

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “GaduAIR zdecydowanym liderem po 2Q/2011 roku”

 1. taryfiasz19gr Odpowiedz

  W rankingach od zawsze brakuje oferty na kartę FM Group Mobile – proszę ją uwzględnić w następnym zestawieniu 🙂 Jak już coś robić to dokładnie uwzględniając wszystkie oferty.

 2. taryfiasz19gr Odpowiedz

  Jest też Diallo, Hyperfonia, Inea, Ezo mobile i Aster. Te oferty także proszę uwzględnić tak aby porównanie było rzetelne i nie faworyzowało tylko wybrane oferty.

 3. Kamil Odpowiedz

  Aż tak niszowych sieci serwis My mobile nie bierze i nigdy nie będzie brał po uwagę, tym bardziej że ich oferta jest delikatnie mówiąc bardzo słaba. Wystarczy spojrzeć na komplet zer Mobilkinga… 😐 Nie wiadomo tak naprawdę, czy ta sieć jeszcze istnieje. Tak samo jest z mini sieciami MVNO tworzonymi przez telewizje kablowe.

  Wymienione w tym komentarzu przykłady mniej znanych Diallo, Inea, Aster mają jedną wadę, gdyż są bardzo mocno ograniczone terytorialnie (jak się nie ma zasięgu telewizji kablowej w swoim mieście to nie ma też telefonu komórkowego), dlatego już na starcie takie oferty odpadają w My mobile. Skupiamy się głównie na sieciach dostępnych dla każdego użytkownika, gdzie można sobie zamówić chociażby bezpłatny starter.

 4. R. Odpowiedz

  akurat sieci tworzonych przez operatorów kablowych nie należy lekceważyć; niedługo może się okazać, że to oni mają najsolidniejsze podstawy (czyli już posiadanych klientów) do tworzenia dobrego MNVO

 5. Kamil Odpowiedz

  Nie lekcewazymy tych sieci, lecz z uwagi na ich bardzo mocno ograniczony zasieg (trzeba mieszkac w danym miescie) nie zostaly wziete pod uwage w rankingu

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt