Przekierowanie połączeń głosowych

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przekierowanie połączeń głosowych to bardzo ciekawa funkcjonalność, z której naprawdę niewiele osób korzysta. Może ona nam się przydać naprawdę w wielu ciekawych sytuacjach. Dla przykładu niech to będzie moment, w którym musimy chwilowo korzystać z oferty innego operatora. Nasz telefon ma włożoną nową kartę SIM i pracuje jako wygodny modem Bluetooth dla naszego laptopa.

Szkoda by było w tym momencie nie mieć możliwości odebrania telefonu, gdy ktoś do nas zadzwoni w ważnej sprawie. Stara karta SIM przecież leży obecnie nieużywana w przysłowiowej szufladzie. No i z pomocą przychodzi nam tutaj opcja przekierowanania połączeń.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W słuchawce marki Sony Ericsson ustawienie tej opcji jest bajecznie proste. Wystarczy wejść w menu Menu > Ustawienia > Połączenia > Przekierowania > Połączenia głos. > Zawsze przecier > Uaktywnij. Teraz już tylko wystarczy wprowadzić numer, pod jaki ma następować przekierowywanie połączeń. Status już jest aktywny i w ten sposób nasz stary numer w pewnym sensie nadal funkcjonuje. Opcja ta jest niesłychanie przydatna w nietypowych sytuacjach, czy też problemach. Niestety jest ona zależna wyłącznie od operatora oraz usługi z jakiej obecnie korzystamy w naszej ofercie.

(fot. Sony Ericsson)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt