Zablokuj numer nachalnego telemarketera

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

zablokuj-numer-nachalnego-telemarketera

Nie ma nic gorszego, niż telefon od telemarketera akurat w momencie popołudniowej smacznej drzemki po pracy. Ci swoją drogą są wyjątkowo perfidni. Dotyczy to zwłaszcza firm z branży finansowej (banki) czy też telekomunikacyjnej (operatorzy telefonii komórkowej). Jak tylko uzbieramy kilka tysięcy złotych oszczędności na koncie, to co chwilę będzie się nam próbowało sprzedać kredyt.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co gorsze, nawet po odmowie będą podejmowane kolejne próby wciśnięcia jakiegoś następnego produktu bankowego, a to może darmowych bankomatów w całej Polsce lub też jakiejś super lokaty, której wielkość i tak jest mniejsza od poziomu inflacji (wzrostu cen, w efekcie czego nie poczujemy żadnych oszczędności, a wręcz dodatkowo stracimy). Na szczęście dzięki pewnym świetnym funkcjom telefonów komórkowych taki natrętny telemarketer już nigdy później do nas nie zadzwoni.

Wystarczy nadmienić opcję blokady połączeń od wybranych numerów. Dla przykładu w Windows Phone wystarczy z historii numerów zaznaczyć daną pozycję, a następnie z rozwijanej listy wybrać funkcję zablokuj numer. Aby natomiast sprawdzić czarną ich listę to należy udać się do sekcji Menu > Ustawienia > Filtr połączeń + SMS > zablokowane numery (sekcja Włączona jest aktywna). Analogicznie sytuacja wygląda w konkurencyjnych mobilnych systemach operacyjnych.

(fot. Microsoft/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12779 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Zablokuj numer nachalnego telemarketera”

  1. kokiki Odpowiedz

    Korzystam z tej funkcji, ba korzystałem już dawno temu w telefonach z przed epoki smartfonów. Dodatkowo włączone miałem odrzucanie połączeń z numerów anonimowych. Jeśli ktoś ma powody do ukrywania numeru, to ja mam powód do automatycznego odrzucania takiego połączenia. Bardzo brak mi tych funkcji w telefonii stacjonarnej.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt