Ipluspobieracz nie dla Simplusa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ipluspobieracz to naprawdę ciekawa usługa, która choć trochę daje nam poczuć namiastkę mobilnego Internetu bez ograniczeń. Niestety ma ona jedną wadę, mianowicie ograniczoną dostępność. Znajdziemy ją tylko w produkcie Polkomtela o nazwie iPlus. Postanowiliśmy więc wysłać wiadomość Email z zapytaniem, czy Plus planuje wprowadzenie opcji iPluspobieracz także do innych swoich marek np: Simplus, Plus abonament oraz Mix.

Niestety otrzymaliśmy odpowiedź negatywną, która mówiła wyraźnie, że na chwilę obecną nie będzie planów wprowadzenia tej usługi. Musimy przyznać, że już sam fakt wysłania odpowiedzi był dla nas miłym zaskoczeniem. Obawialiśmy, że takie dosyć strategiczne decyzje spółki pozostaną bez jakiejkolwiek odpowiedzi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Naszym zdaniem szkoda jest naprawdę duża. Zarówno dla sieci jak i jej klientów. Z pewnością znalazłaby się grupa osób, która chętnie by kupiła dodatkowy internet w formie iPluspobieracza nawet za kwotę dodatkowych 5 PLN, czy nawet 10 PLN. Pewne jej ograniczenia także by im w tym nie przeszkodziły.

Mamy tutaj na myśli godziny nocne działania usługi (24-9), która ma za zadanie odciążyć sieć komórkową od ewentualnych problemów. Limit 100 GB również nie jest dużym problemem. Ciężko sobie wyobrazić sytuację, w której dziennie ściągamy na mobilnym Internecie średnio około 4 filmy DivX (wielkości 700 MB). Tak więc spokojnie możemy surfować bez obawy o nagłe wyczerpanie transferu.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Plus w przyszłości i tak zmieni swoją decyzję. Będzie ona z korzyścią dla wielu klientów tej sieci, którzy nie chcą kupować kolejnych iPlusów i innych dodatkowych rozwiązań (mają już pakiety danych, ale to dla nich wciąż za mało) umożliwiających dostęp do mobilnej sieci web.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10740 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt