Plus likwiduje możliwość nocnego pobierania bez limitu w usłudze iPluspobieracz

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Już jutro, we wtorek 17 kwietnia 2012 roku w Plusie startuje nowa oferta dedykowanego mobilnego internetu. Jest ona zachwalana i szyta na miarę dla każdego klienta. Nas jednak w tej całej, nowej promocji niepokoi jedna bardzo negatywna rzecz. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzą suche lata u zielonego operatora.

Nowi użytkownicy iPlusa (teraz Plus Internet) nie będą już mieli możliwości skorzystania z rewelacyjnej oferty iPluspobieracz. To właśnie w niej wszystkie nocne marki mogły ściągać dane na potęgę bez obaw o jakiekolwiek koszty. Teraz taka rzecz przejdzie do historii, ponieważ nawet iPluspobieracz będzie miał odgórny limit pobierania (maksymalnie 40 GB).

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Dla większości użytkowników taka zmiana jest nieznacząca, ponieważ i tak nie ściągają oni przeszło 1 filmu dziennie w formacie DivX (około 700 MB wielkości). Sympatycy dużego pobierania danych w tym momencie będą jednak rozczarowani zmianami w Plusie. Mobilność w tym momencie, zamiast się rozwijać się niestety cofa. W tym miejscu już pojawiają się spekulacje, które mówią o ogromnych długach właściciela Plusa po przejęciu telkoma, który równocześnie też zarządza Cyfrowym Polsatem. Ten w ostatnim czasie oszczędza nawet na sponsorowaniu klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław. Taka strategia ma na celu jeszcze większą maksymalizację zysków, co może odbić się atrakcyjnością ofert. Więcej szczegółów na temat zmian w Plusie Internet znajdziemy na witrynie biura prasowego. Pozostaje mieć nadzieję, że nadchodzące rewolucje w Plusie na kartę również nie będą rozczarowujące.

(fot. Plus)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt