Wersja lite Naszej Klasy już wkrótce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nasza Klasa przymierza się do wydania kolejnej, po Śledziku dedykowanej aplikacji na telefony komórkowe. Twórcy chcą tym razem stworzyć narzędzie, które będzie się integrować z całym serwisem, a nie jak to miało miejsce wcześniej, z jego częścią. To jednak nie koniec zmian jakie czekają ten największy serwis społecznościowy w naszym kraju.

Już wkrótce ma pojawić się wersja lite serwisu, dzięki czemu nawet najprostsze modele z łatwością poradzą sobie z przeglądaniem zawartości. Choć przy użyciu Opery Mini nawet najcięższe strony da się otworzyć na wielu stosunkowo prostych modelach. To właśnie dlatego wielu wydawców, nie decyduje się na wdrażanie serwisów w wersji lekkiej. Nie chcą w ten sposób, aby ich witryny były wyświetlane w uboższej wersji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nam użytkownikom pozostaje tylko mieć nadzieję, że kolejny produkt Naszej Klasy zostanie oddany w nasze ręce w możliwie najszybszym terminie. Oby tym razem twórcy nie skupili się tylko na telefonach z ekranem 240×320 i wyżej, lecz pamiętali także o posiadaczach nieco mniej nowoczesnych modeli. Tak właśnie było z wcześniejszym Śledzikiem, czy też najnowszą Operą Mini 5. Więcej szczegółów na temat wersji lite jest dostępnych na oficjalnej podstronie blogu NK.

(fot. Nasza Klasa)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt