Aplikacja Java Nasza Klasa już wkrótce zostanie wydana

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich sympatyków najpopularniejszego serwisu społecznościowego w Polsce. Nasza Klasa, bo o niej mowa wyda w niedalekiej przyszłości samodzielną aplikację Java, która pomoże w jeszcze bardziej wygodny sposób korzystać z portalu na ekranie telefonu komórkowego.

Choć jeszcze do niedawna wydawało się, że w pierwszej kolejności wykonywane są prace ze stworzeniem wersji lajt witryny. Okazuje się, że równolegle prowadzone są pracę nad aplikacją Java. Nie da się ukryć, że jest to bardzo dobre posunięcie, gdyż to właśnie jest najpopularniejsza platforma na nasze słuchawki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Niemal każdy telefon jest w stanie uruchamiać takie produkty. Choć i tutaj zdarzają się niechlubne wyjątki. To z kolei potwierdza fakt, że twórcy Naszej Klasy dostrzegają ogromny potencjał mobilności. To właśnie ona jest kluczowym elementem filozofii serwisu My mobile.

Śledzik nie do końca spełnił oczekiwania użytkowników, głównie za sprawą ograniczenia do zaledwie jednej funkcji serwisu. Pełnowartościowa aplikacja Java do obsługi całego portalu Nasza Klasa może okazać się prawdziwym przełomem w mobilnym sposobie korzystania z serwisu. Więcej informacji o produkcie możemy znaleźć na oficjalnym blogu mobilnym serwisu.

(fot. Nasza Klasa/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10978 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt