Sony Ericsson wychodzi na prostą

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sony Ericsson po wielu trudnych okresach w końcu odbił się od dna. To chyba najtrafniejsze określenie sytuacji, w jakiej znalazł się ten japońsko-szwedzki producent telefonów komórkowych.  Dotyczy to zwłaszcza bardzo słabego roku 2009. Wyniki małej liczby sprzedanych produktów nie napawały zbytnim optymizmem.

Jednak nowy rok 2010 to zupełne zaskoczenie, nawet dla analityków rynku telekomunikacyjnego. Sony Ericsson uzyskał nadzwyczaj dobre wyniki. Mało tego, zanotował już wręcz zapomniany  w tej firmie zysk. Z pewnością wpływ na tak dobre wiadomości miały nowo przyjęte ostatnio bardzo ciekawe strategie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Producent wydał kilka modeli opartych na systemie operacyjnym Android. Wprowadził bardziej popularne karty MicroSD zamiast M2 (Memory Stick Micro). Miłośnicy muzycy w końcu doczekali się w wielu modelach wejść słuchawkowych audio typu mini Jack. Nie bez znaczenia jest także fakt zamknięcia wielu oddziałów firmy.

Jako ciekawostkę możemy dodać, że firma Apple również ogłosiła rekordowe wyniki w całej historii swojego istnienia. Oczywiście jest to rezultat znakomitej strategii marketingowej jaką Apple od wielu konsekwentnie realizuje. Kluczowe są także rekordowe wyniki sprzedanych egzemplarzy z charakterystycznym logiem nadgryzionego jabłka.

(fot. Sony Ericsson)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt