Konwerter wideo on-line dla Twojego telefonu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Oglądanie klipów wideo na ekranie słuchawki jest już standardem. Jednak chyba nikt z nas nie lubi dodatkowo bawić we wszelkiego rodzaju konwertery, czy też specjalnie instalować aplikację na komputer przeznaczoną do tego celu. Kłopot jest tym większy gdy naprawdę sporadycznie wysyłamy pliki multimedialne do telefonu.

Na szczęście są już dostępne w sieci specjalne witryny, które zrobią wszystko za nas w trybie on-line. Tutaj wymagana jest jedynie przeglądarka i dobre chęci użytkownika. My przedstawimy jeden z takich przykładów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Witryna www.onlinevideoconverter.com sprawi, że proces tworzenia filmów będzie wyjątkowo łatwy i przyjemny. Wystarczy tylko kliknąć na opcję Convert, wkleić link z popularnych serwisów wideo jak chociażby YouTube, a następnie kliknąć przycisk Donwload. Później wybieramy mobilny format obsługiwany przez nas telefon np: 3gp i w zasadzie jest już po sprawie.

Oczywiście przetestowaliśmy serwis w praktyce. Pliki wygenerowane w ten sposób naprawdę działają w telefonie. Jeżeli jednak ktoś posiada telefon z obsługą standardu DivX HD także nic nie stoi na przeszkodzie, aby z niego skorzystać. Konkurencja na tym polu jest naprawdę duża i już wiele serwisów oferuje możliwość pobierania klipów wysokiej rozdzielczości HD np: www.grabandrun.com. Choć wcześniej wymieniony serwis również posiada taką funkcjonalność. My mobile poleca te kapitalne aplikacje internetowe.

(fot. Sony Ericsson)

Przygotowane przez

jest autorem 9668 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt