Oglądamy coraz więcej telewizji w telefonie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

ogladamy-coraz-wiecej-telewizji-w-telefonie

Ericsson, jeden z czołowych dostawców rozwiązań sieciowych dla biznesu raz po raz prezentuje nam ciekawostki ze świata telekomunikacji. Tym razem jego biuro prasowe komunikuje, że liczba widzów tradycyjnej telewizji jest niemalże (77% wszystkich osób na świecie) identyczna z poziomem użytkowników (75%) korzystających ze streamingu wideo na urządzeniach mobilnych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jak na przekór, dwa lata temu serwis My mobile wspominał, że mobilna telewizja jest za droga i w dodatku słabo promowana. Teraz sytuacja zmienia się nam jak w kalejdoskopie. Wystarczy nadmienić darmowe transmisje on-line dzięki aplikacji TVP Stream. To właśnie tam emitowany jest na żywo program telewizji regionalnych oraz okazjonalnie wydarzenia sportowe. Ponadto czołowe stacje stawiają na aplikacje na smartfony czy tablety.

W dodatku coraz częściej premiery znanych seriali możemy zobaczyć najpierw w internecie, a dopiero później w linearnej (ramówka z określoną porą emisji) telewizji. Dobitnie widać też to po zachowaniu nowego pokolenia młodzieży. Ich nie interesuje telewizja, tylko YouTube oraz oglądanie seriali z takich światowych usług (po obejściu blokad regionalnych) jak chociażby słynny Netflix lub nieco mniej znany w Polsce Hulu.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt