Optymalne ustawienia Email

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 5,00 na 6)
Loading...

54mobileemailTym razem przedstawiamy bardzo ważną, choć często pomijaną kwestię wśród posiadaczy nowoczesnych telefonów komórkowych. Jest nią możliwość wysyłania czy też odbierania poczty elektronicznej. Zwykłe ustawienia Email różnią się od aplikacji Java do tego służących np.: Gmail. Tutaj nie możemy już przeglądać załączników formatu Word czy Excel, ale za to mamy dostępną najważniejszą zaletę, możliwość pobierania załączników dołączonych do listu, bezpośrednio na nasz telefon. Takimi załącznikami mogą być np.: zdjęcia, muzyka, filmy oraz pliki, których nie da się już wyświetlić np: motywy, gry i aplikacje Java. To właśnie była naszym zdaniem największa wada nie tylko aplikacji Gmail, ale również Momail, gdyż kompresowały one załączniki wyłącznie do celów wyświetlania, natomiast brakowało funkcji ich pobierania. Mimo wszystko zalecamy korzystanie z wielu rozwiązań na raz, ponieważ zyskujemy pełną funkcjonalność naszej słuchawki. Dobrym przykładem jest wysłanie nie tylko ustawień Momail (w formie sms-ów serwisowych) na nasz telefon, ale dodatkowo np.: ustawień konta pocztowego Gmail lub innego dostawcy. Co prawda załączniki będą wyświetlana w formie oryginalnych rozmiarów (nawet tych dużych), ale będziemy posiadali bardzo ważną możliwość pobrania załączniku wprost do pamięci telefonu. Dodatkowo zawsze można zainstalować program Gmail, dzięki czemu zyskamy pełną optymalność i funkcjonalność ustawień Email w naszej słuchawce tzn: aplikacja Gmail (optymalne wyświetlanie skompresowanych załączników) + ustawienia Email Momail (optymalne wyświetlanie skompresowanych załączników oraz poczta w trybie Push) + ustawienia Email Gmail (głównie ze względu na możliwość pobierania załączników). Oczywiście można posiadać więcej niż jeden profil Email, dzięki czemu w miarę potrzeb można się przełączać w zależności od aktualnych potrzeb i obecnie używanego konta pocztowego. Dzięki takiej potrójnej kombinacji zyskamy wszystko, co niezbędne jest do pełnego korzystania z dużej funkcjonalności jaką przecież oferuje mobilna poczta elektroniczna naszego telefonu komórkowego.

Wskazówki:

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

  1. Wyślij na swój telefon ustawienia Internetowe w formie SMS w jednej z 2-óch możliwych sposobów: z witryny operatora lub producenta.
  2. Wpisz w przeglądarce komputera PC poniższy adres operatora lub kliknij na link: http://www.simplus.pl/v.do?idx=805228. Wpisz w przeglądarce komputera PC poniższy adres producenta lub kliknij na link: http://www.sonyericsson.com/cws/support/phonesetup?cc=pl&lc=pl.
  3. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
  4. Gotowe
Tagi: ,

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt