PREMIERA: Zrozumieć fenomen Apple iPhone
|
|
|
- poniedziałek, Sierpień 1, 2016, 6:15
- News
- 18 komentarzy

Po dwuletniej przygodzie smartfonowej z Windows Phone (i Windows 10 Mobile), jeszcze wcześniejszej z Androidem czas się przesiąść na magiczną platformę komórkową iOS, co jest zupełnie naturalnym wyborem wynikającym chociażby z ciekawości. W opinii Apple jest to najnowocześniejszy mobilny system operacyjny na świecie. To również My mobile sprawdzi czy jest to tylko zwykły marketingowy frazes.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
Oczywiście jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Czas na własnej skórze przekonać co sprawiło, że miliony, ba miliardy konsumentów na całym świecie uważa smartfon iPhone za najlepszy telefon komórkowy w historii. Nie będzie rzecz jasna mowy o ukrywaniu irytujących wad. Wręcz przeciwnie, w przyszłości pojawi się obszerna ich lista (tak, te też występują) oraz zalet iOS (już wkrótce będzie miała miejsce premiera publikacji na ten sam temat, ale w kontekście Windows 10 Mobile). Pierwsze trzy dni z iPhonem zaskoczyły.
System iOS pracuje perfekcyjnie, wręcz miażdży jakością działanie Androida oraz Windows 10 Mobile. Przeglądarka Safari to bomba, która w kilka sekund bez żadnych problemów (nie ma uciążliwych lagów) otwiera nawet ciężkie witryny internetowe. Skromna bateria iPhona 5S też pozytywnie zaskoczyła, ale to jest skutek dobrej optymalizacji oprogramowania, gdyż działa półtorej dnia przy dużym obciążeniu (5 godzin non stop aktywnego, podświetlonego ekranu). Nawet aktualizacja iOS trwała zaledwie 5-10 minut, a nie godzinę jak na Windows 10 Mobile czy Androidzie.
(fot. My mobile)
–
IOS DZIAŁA WYBORNIE

–
My mobile ORIGINAL to nowa seria, która ma za zadanie dać odpowiedź czy naprawdę warto kupować legendarne wręcz smartfony Apple iPhone czy też może są one jedynie zbyt mocno przereklamowane.
–
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
18 komentarzy do “PREMIERA: Zrozumieć fenomen Apple iPhone”
Skomentuj







Żyjąc na zachodzie i w bogatszych krajach niż Polska sam wybrałbyś bez wahania iphona lub coś z najwyższej półki z andrejem i nie zawracałbyś sobie głowy Windowsem na telefonie.
Kiedy na zdjęciu widzisz mojego prywatnego iPhona, który pokonał Samsunga w bezpośrednim starciu 😉
Może nie do końca o samym wpisie, ale czy w grafice promującej go nie ma błędu? „ODCINEK 1 (EPILOG):” wydaje się nie na miejscu (słowo „epilog”). Raczej „prolog” powinno być – chyba masz na myśli przedmowę/pierwszy wpis na temat iPhona a nie zakończenie/posłowie.
Kamil roztrzepany XD
Na pół-przytomny pisałem ten artykuł, tak wkradł się błąd 😐 Trzeba pomysleć w końcu o jakimś urlopie od My mobile, może na pięknej wyspie Santorini w Grecji 😉
Apropos wielbisz tego IP z tego względu że jest drogi ? Bo optymalizacja to tak średnio wychodzi w tej padlinie która zachwalasz to jest stary trup bez gwarancji a gwara trwa rok
w Polsce to szpan ale też uzasadniony bo jest to telefon prosty, szybki i bardzo dla nas drogi, jak większość marek premium, na zachodzie jest to produkt relatywnie tani w krajach „lepszych” to samo.
Polska dogoni dzisiejszy stan zachodu za 4 pokolenia, więc albo kręcić biznes w PL albo wyjechać do wielu „lepszych” krain. Niestety nasze instytucje, urzędy swoim ludziom nie pomagają a rzucają tylko kłody pod nogi. Polacy nie chcą pieniędzy za darmo, chcą pracować, rozwijać się jak normalni ludzie, tylko ustrój i podejście do człowieka musi się tu zmienić, na razie Tu się nie żyje a „wegetuje” – zbyt wolno rozwija.
W mojej opinii do 1.400 PLN masz średnia polke, zaś do 3.000 PLN wysoka
Gadasz głupoty. Pewnie nigdy nie używałeś produktu Apple iPhone 5S, który jest znacznie szybszy na tle iPhone 5
Już widzę te kolejne artykuły jak Kamil podnieca się ajfonem ?
To faktycznie stan umysłu jest.
Ale jak Kamil potrafił szaleć nad łindołsem, to nad ajfonem chyba normalnie [kosmate myśli]
Będą opisywane w miarę możliwości zarówno zalety jak i wady słynnego iOS
Haha. Jasne. Dalej będziesz jechał po androidzie, że to złom.
Ciekawa historia, tablet mam z Androidem, telefon z iOS a odtwarzacz MP3 Lumia z Windows 10 Mobile 😉
Jaki model lumi, 830? Najładniejszy i najporęczniejszy dla mnie to 735 i 730. 925 – najładniejsza ze wszystkich Lumii a 928 jedyna z ksenonem :-/ Niestety żadna lumia nie jest dobrym flagowcem ani modelem premium.
Lumia 625
Na szczęście czasy Lumi 625 już minęły a M$ nie wypuścił godnego następcy. Oczywiście 625 to był bardzo dobry telefon.
Najlepszy w kategorii cena/jakość w 2014 roku…
Minęło raptem dwa tygodnie od zakupu pierwszego iPhona 5S, a już chyba rozumiem, w czym tkwi fenomen tej marki 😉