Pizza Portal

Vectone Mobile przygotowuje darmowe startery

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...Loading...

vectone-mobile-przygotowuje-darmowe-starteryBardzo ciekawe rzeczy dzieją się na ukrytym nieco (wymagane jest zalogowanie się do konta) oficjalnym profilu nowej sieci komórkowej Vectone Mobile na Facebooku. Co jakiś czas marketingowcy telkoma serwują nam wieści dotyczące stopnia zaawansowania prac. Właśnie dowiedzieliśmy się, że dla klientów przygotowana jest świetna promocja na dobry początek znajomości.

Vectone Mobile zaoferuje darmowe startery. Pod pojęciem bezpłatnej karty SIM należy rzecz jasna rozumieć oczywiście również wysyłkę do konsumenta. Ostatnio tak właśnie zrobił Virgin Mobile w celu strategii pozyskiwania klientów, których ma wciąż relatywnie zbyt mało. Natomiast o tym, że Vectone Mobile już niedługo ruszy w Polsce wiadomo od kilku dni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Prawdopodobnie będzie to miesiąc luty, a najpóźniej marzec 2013 roku. Potwierdza to dobitnie stopień zaawansowania prac. Skoro wyprodukowane zostały książeczki z instrukcją czy plastikowe karty SIM to moment debiutu jest naprawdę bliski. Warto czekać na nowego gracza, który może zawojować najbardziej prestiżowy oraz unikatowy produkt naszego serwisu, czyli My mobile RANKING. Sam fakt oferowania zawsze darmowych rozmów w standardzie bez potrzeby wykonywania doładowań bardzo wysoko plasować będzie w zestawieniu Vectone Mobile. Takiej funkcjonalności nie ma nikt. Nawet świetna oferta jak Play na kartę zawsze za 0 PLN w sieci wymaga wykonywania zasileń co 100 dni w kwocie 50 PLN. Naprawdę sporo może namieszać w notowaniu młody wilk Vectone Mobile.

(fot. Vectone Mobile/My mobile studio)

Jest to przykład artykułu My mobile PREMIUM. W przypadku wykorzystania tej informacji przez inne serwisy prosimy o podanie źródła w formie linku.

Przygotowane przez

jest autorem 6870 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarzy do “Vectone Mobile przygotowuje darmowe startery”

  1. Derick Odpowiedz

    Czekam na Vectone i biorę zaraz kilka simów. W zapowiedziach było że internet też miał być darmowy. Jak to się sprawdzi, to na jakiś czas będzie pozamiatane, ale pewnie do czasu, póki nie nałapią klientów a następnie stałe pogarszanie oferty jak w GaduAir. :-)

  2. Kamil Odpowiedz

    Rozmowy faktycznie beda darmowe w sieci, ale Internet nie bedzie bez limitu z lejkiem tylko z okreslona pakiet danych. Z ta teoria pogarszania oferty w momencie zdobycia duzej bazy klientow to niestety normalna praktyke w telekomunikacji w znaczacej wiekszosci przypadkow

  3. Banan Odpowiedz

    Z tego co zauważyłem na zdjęciu to mają normalnej wielkości karty SIM, a nie jak Virgin Mobile normalne i micro w jednym w zależności od potrzeb. Jak dla mnie to minus, bo nie użyje jej w swojej komórce, a pamiętam jak kiedyś chciałem wyciąć kartę do micro, a miałem kilka testowych kart, to żadna nie chciała działać dopiero musiałem zapłacić 5 zł za przycięcie specjalną przycinarką.

Skomentuj


sześć + = 13

  My mobile © 2008-2015. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści i grafik bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt