Kredyt na zakup i odnowienie usługi trafia do Orange na kartę z nowym prezesem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Od pierwszego dnia czerwca bieżącego roku startuje odświeżona wersja rozwiązania o nazwie kredyt na zakup i odnowienie usługi w Orange na kartę. Jej pierwotne wydanie debiutowało na rynku ponad dekadę temu, tak więc czas na ulepszenia (bez kryterium dostępnych ilości złotówek w zależności od stażu klienta Pre-paid). Jest tylko jeden warunek, miesiąc bycia użytkownikiem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jeśli zdarzy się nam sytuacja, w której nie będziemy mieli środków na odnowienie usługi to Orange zaoferuje pożyczkę w kwocie od 0,01 PLN do 5 PLN. Wystarczy później odesłać wiadomość do nadawcy z numerem 8051 o treści TAK. Następnie operator pobierze zwrot sumy przy najbliższym doładowaniu. Oczywiście wszystko zostanie wykonane w pełni automatycznie oraz bezpłatnie. Trzeba przyznać, że jest to wysoce wygodne udogodnienie.

To nie koniec ciekawostek korporacyjnych ze strony pomarańczowego telekomu. Otóż od 1 września 2023 roku następuje u niego zmiana prezesa. Będzie nią teraz szefowa rumuńskiego oddziału, Liudmila Climoc. Tymczasem poprzedni CEO Orange Polska, Julien Ducarroz zacznie prowadzić rządy w Bukareszcie. Chodzi rzecz jasna o Orange Romania. Więcej dokładniejszych szczegółów znajdziemy na podstronie www.biuroprasowe.orange.pl/…/zmiany-w-kierownictwie-orange-polska-od-1-wrzesnia.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Kredyt na zakup i odnowienie usługi trafia do Orange na kartę z nowym prezesem”

    • GaduAir

      raczej kwoty dla nich nie są odzwierciedleniem ich pracy a tylko „zwyczajem”. Tj. u złodziei z Cyrku na Wiejskiej i innych podobnych stanowiskach. Zwyczajowe stawki kwot 😀

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt