Dobre zmiany w usłudze Orange Kredyt na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Orange wprowadza pozytywne zmiany w swojej usłudze Kredyt. Te niezwykle przydatne rozwiązanie jest idealne w momencie, gdy akurat skończyły się nam środki na koncie, a mimo to chcemy z kimś pilnie się skontaktować. Pomarańczowy telkom od poniedziałku 10 września 2012 roku podnosi stawki ratunkowych wartości z 1 PLN do 2 PLN.

Jest się czym pochwalić, ponieważ Orange od chwili wprowadzenia usługi Kredyt udzielił już kilkaset milionów złotych pożyczki swoim klientom. To z pewnością robi wrażenie. I tak w momencie posiadania stażu do 24 miesięcy będziemy mogli liczyć na 2 PLN kredytu, od 25 do 36 miesięcy będzie to już 2 lub 3 PLN oraz powyżej 36 miesięcy 2, 3, 5 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Aktywacja rozwiązania kredyt odbywa się za pomocą krótkiego kodu *110*01#. Ilość dostępnych złotówek sprawdzimy darmowym SMSem wysłanym na numer 808 o treści ILE. Później musimy pamiętać, że ważność kredytu wynosi zawsze 24 godziny, czyli jedną dobę. Zwrotu dokonamy automatycznie przy kolejnym doładowaniu konta. Oczywiście cały proces odbędzie się bez naliczenia jakichkolwiek odsetek. Więcej szczegółów na temat unikatowej usługi Orange Kredyt znajdziemy na podstronie www.orange.pl/kid,4000377334,id,4002041120,title,Kredyt,article.html. Warto w tym miejscu wspomnieć, że kiedyś inni operatorzy również umożliwiali posiadanie salda na minusie (np: -5,25 PLN). Tak było chociażby w Plusie. Teraz już takiego ukłonu w stronę klienta nie uświadczymy.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Dobre zmiany w usłudze Orange Kredyt na kartę”

  1. mrz Odpowiedz

    Usługa zbędna – każdy ogarnięty człowiek potrafi sobie myślowo zrobić własny debet np. 10 zł.
    Poza tym jeśli bierzemy np. kredyt 5 zł, a wykorzystamy z tego 19 groszy na jednego SMS to z następnego doładowania i tak zabierze nam 5 zł, pozostałe 4.81 zł przepada. O tym już zapomniałeś.

  2. Kamil Odpowiedz

    To prawda, w regulaminie są takie haczyki, ale to już jest standard, że powinniśmy je dokładnie czytać. Kto tego nie robi, to ma problem. W awaryjnych sytuacjach jednak może się przydać, a nie jak to jest z posiadaniem 0,00 PLN na koncie i jednoczesnym brakiem wykonania jakiejkolwiek akcji

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt