PREMIERA: Sławomir Mentzen, król internetu z słabym poparciem politycznym w realnym świecie 7%

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Toruński polityk i przedsiębiorca (może nawet bardziej) to absolutna gwiazda internetu. Na Facebooku ma prawie pół miliona fanów, natomiast jego filmy (głównie te w stylu Shorts rodem z TikToka) szturmują YouTube. Niestety, ale ta ogromna popularność w internecie praktycznie wcale nie ma przełożenia na jak najbardziej duże realne poparcie u samych wyborców.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Jego Konfederacja bowiem dalej notuje wyniki rzędu 7%. Dla porównania PiS lideruje z rezultatem około 33%, opozycyjne KO (dawniej PO) 27%, Polska 2050 znanego dziennikarza TVN Szymona Hołowni 9%, Lewica 8% i PSL 6%. Tak wyglądały dane na początku 2023 roku z stycznia według doniesień medialnych. Tymczasem Konfederacja nie da sobie w kaszę dmuchać. Wygrała nawet w sądzie z Facebookiem wskutek niesłusznej blokady.

Jest to chyba partia najbardziej bliska przedsiębiorczym osobom, które chcą ciężko pracować na swój sukces. Niestety w Polsce często wygrywa populizm oraz obietnice socjalne. Efekt wszyscy doskonale znamy w postaci rekordowej inflacji wynoszącej około 17% na ten moment. Za chwilę dojdą do tego kredyty na pierwsze mieszkanie z oprocentowaniem 0%, co może tylko podsycić wzrosty cen nieruchomości do niebotycznych sum typu 300.000 PLN za kawalerkę z jednym pokojem dla studenta.

(fot. Sławomir Mentzen/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Sławomir Mentzen, król internetu z słabym poparciem politycznym w realnym świecie 7%”

 1. GaduAir Odpowiedz

  „chcą ciężką pracować” – nikt normalny nie chce ciężko pracować, to nie siłownia!
  Prawo i Sprawiedliwość ma ułatwiać życie. Nie myl tych dwóch wyrazów z Patrią…
  To taki sam slogan jak Solidarność czy Policja a kiedyś Milicja, struktury zostały TE same to nie można oczekiwać wzrostu jakości życia w tej Republice czy tj. mówią RzeczyPospolitej.
  Dobrze że technologia się rozwija bo przez to MaMy dobrze i My ale to tylko mimowolnie wyszło, niechcący XD

  • Kamil

   Slawas teraz sprzedaje jakies dziwne szkolenia i mocno stracil w moich oczach, razem z tym YouTuberem jak oszczedzac pieniadze (wielki kryzys reklamowy na YouTube staje sie faktem z powodu zbyt duzej ilosci tworcow)

 2. Kamil Odpowiedz

  Mentzen juz trzecia sila w Polsce z wynikiem dwucyfrowym (!) Holownia z TVN dziennikarz w ciezkim szok. Moze Kamcio zalozy partie Cyfrowa Polska? 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt