PREMIERA: Gigantyczna kompromitacja Facebooka z niesłuszną blokadą Fan Page serwisu My mobile w Meta Business Site

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W czwartek, 19 stycznia bieżącego roku miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja. Otóż po blisko dekadzie żadnych problemów została zablokowana witryna My mobile typu Fan Page na Facebooku zupełnie niesłusznie. Oczywiście usługa Meta Business Site nie podała żadnych powodów takiej decyzji. Jak zwykle zapewne fatalnie działają algorytmy mocno zbugowanego serwisu społecznościowego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Profil na tej platformie pełni w zasadzie tylko funkcję informacyjną niejako zza kulis dla czytelników My mobile, czyli najbardziej innowacyjnego medium technologicznego w Polsce mocno stawiające na produkcje oryginalne niczym HBO. Tutaj nie ma mowy o przepisywaniu newsów na akord pod algorytm Google. Jakość jest najważniejsza. Swoją drogą to ciekawe jak dalej sytuacja się potoczy po złożeniu stosownej reklamacji (ponownej weryfikacji).

Ta historia powinna być przestrogą dla wszystkich YouTuberów robiących karierę na produkcie Google. W zasadzie w każdej chwili mogą oni stracić swój kanał (dla wielu dorobek życia) bez podania przyczyny. Tak właśnie było u twórcy Rafonix czy Gural. Według regulaminu do nich nie należy on wcale, a wyłącznie giganta z Mountain View. Tylko własna domena gwarantuje pełne poczucie bezpieczeństwa oraz niezależności, aczkolwiek o promocję treści jest wtedy zdecydowanie trudniej.

(fot. Facebook/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Gigantyczna kompromitacja Facebooka z niesłuszną blokadą Fan Page serwisu My mobile w Meta Business Site”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt