500 GB na rok za darmo w Heyah

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Heyah to niezwykle mocno interesujący operator. Zajmuje on bowiem bardzo wysoką, piątą pozycję w zestawieniu My mobile RANKING. Submarka T-Mobile przedstawiła właśnie niezłą promocję. Chodzi o oferowanie za darmo 500 GB danych mobilnego internetu do końca 2023 roku w przypadku wykupienia rozwiązania typu No Limit za 35 PLN lub 45 PLN miesięcznie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Co prawda nie jest to kosmiczne wręcz 1500 GB jak u konkurencji (T-Mobile, Play oraz Plus), aczkolwiek dalej cieszy bezpłatny bonus w Heyah. Aż chciałoby się powiedzieć, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Na jego wykorzystanie mamy czas do końca bieżącego roku, natomiast włączenie 31 marca (rocznik 2023). Warto więc pospieszyć się z aktywacją, jeśli akurat mamy numer w czerwonej łapie.

Na koniec jeszcze mała ciekawostka. Heyah zmieniła wygląd oficjalnej witryny internetowej. Jej odświeżony adres możemy podziwiać sami już teraz na podstronie wyżej opisywanego rozwiązania www.heyah.pl/500gb. Do tego na deser jest też aż 2200 minut na rozmowy z Ukrainą. Przydać się on może sporej ilości pracownikom, którzy akurat są w Polsce i chcą mieć jednocześnie kontakt telefoniczny z ojczyzną.

(fot. Heyah/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt