PREMIERA: Koniec Eldorado, zaczęły się naprawdę potężne spadki u dużych YouTuberów [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wcale nie jest tak, że na YouTube mamy tylko cud, miód i orzeszki. Google jednym ruchem może zmienić zasady gry, a tzw. twórcy internetowi pozostaną na lodzie. Wszak właścicielem ogromnej platformy wideo jest prywatna firma. Może ona robić sobie w niej, co tylko chce. Aktualnie jesteśmy bowiem świadkami dużych spadków oglądalności YouTuberów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Potwierdza to jak zawsze niezawodny w analityce Social Blade. YouTuberzy zanotowali spektakularne spadki. Wystarczy nadmienić kanał Dla Pieniędzy (-44%), Duży w Maluchu (-43%), Kanał Sportowy (-27%), którego właściciel został zatrzymany czy Michał Pisarski Tech (-23%). Tego ostatniego opuścił wieloletni sponsor Green Cell podobnie jak Nieantyfana. Dla porównania wskutek tytanicznej pracy, Krzysztof Gonciarz ma wzrosty (+73%), ale to jest skutek częstego publikowania filmów w zasadzie co drugi dzień.

Z dawnej sławy jednak została tylko piąta część, ponieważ każdy film już nie ma dawnych 100 tysięcy wyświetleń, lecz najczęściej raptem 20 tysięcy. Tymczasem YouTube Shorts robi co może, aby powalczyć z hitem internetu w postaci TikTok. To dlatego do współpracy została zaproszona gwiazda muzyki pop, mianowicie Taylor Swift. Więcej dokładniejszych szczegółów znajdziemy na podstronie oficjalnego bloga Google www.blog.youtube/creator-and-artist-stories/taylor-swift-youtube-shorts-tsantiherochallenge.

(fot. Google/My mobile)

TAYLOR SWIFT – WILDEST DREAMS

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “PREMIERA: Koniec Eldorado, zaczęły się naprawdę potężne spadki u dużych YouTuberów [My mobile TV]”

 1. MPT Odpowiedz

  Kamil, ale niższe wyświetlenia u mnie są wynikiem wyłącznie nie wrzucania szortów, a GreenCella to ja opuściłem, a nie on mnie xD

  • Kamil

   Shortsy Google jakos inaczej powinno zliczac, bo to na moje nie nadaje sie do kategorii normalny film tylko ? #lol_content pod gimbaze z TikTok ?

   PS, ile taki trip do USA na West Coast Cali kosztuje? Coraz rzadziej niestety ogladam YouTube, a czesciej streaming ? #premium_content

  • Kamil

   U nieantyfana tez dziwnym trafem zniknal partner GC aka Green Cell lub Fresh Energy jak kto woli. Przypadek? Nie sadze

 2. Jan Paweł Tu Odpowiedz

  usiądź w dzwoneczek, daj Majka, napisz co Ty o tym myślisz i śledź mnie w kapuście oraz weź mnie udział w patokursie.

  • Kamil

   Nieantyfan mial takie wymagania w konkursie jak czytalem opis w appce YouTube na Google TV. Na koncu musisz jeszcze zaklaskac uszami 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt