Metawersum Eska World może skończyć się klęską jak całe VR

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Radio Eska chyba najlepsze lata świetności ma już dawno za sobą. Któż z nas nie pamięta kultowej listy przebojów o nazwie Gorąca 20-tka. Dziś na radiowym rynku medialnym rozdają karty stacje RMF FM oraz Radio Zet. Mimo tego, młodzieżowy nadawca stawia na innowacje. Planuje on bowiem wejść w świat Metawersum z swoim projektem Eska World.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest to wysoce ryzykowne działanie. Sama technologia wirtualnej rzeczywistości polegającej na założeniu okularów VR była niewypałem i trzeba to sobie szczerze powiedzieć. Po kilku miesiącach zachwytów dziś nikt nie nosi na głownie dziwnych googli. Metawersum od Facebooka to zaś przepalanie dziesiątków miliardów dolarów. Takie są fakty na dziś. Mimo słabych perspektyw nawet wielkie banki w niego wierzą.

Wystarczy tutaj nadmienić chociażby krajowy Bank Pekao S.A, który mocno stawia na galerię sztuki NFT. Ta ostatnia technologia jest określania przez sceptyków jako wyłudzanie pieniędzy od naiwnych użytkowników internetu. Przypomina to nieco historię bitcoina z spadającą dwukrotnie wartością w stosunku do początków. Później jednak wizja pieniądza wolnego od kontroli jakichkolwiek rządów stała się mglista i odległa.

(fot. Eska/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt