PREMIERA: Metawersum od Facebooka będzie niewypałem [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Włodarze Facebooka są przekonani, że metawersum będzie hitem. Można powiedzieć więcej. Stanie się to przyszłość i nowy sposób użytkowania internetu. Zdaniem My mobile wcale ten sukces nie jest taki pewien. Wystarczy przypomnieć sobie klęskę całej technologii wirtualnej rzeczywistości. Wielu z nas przecież od lat nie używa zakurzonych okularów VR z widokiem 360 stopni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Człowiek dosłownie kilka miesięcy się nimi zachwycił. Pobawił się trochę i odłożył w kąt. Potestował sobie proste gry, symulację obrazu kinowego (zwłaszcza z dobrymi słuchawkami nausznymi na głowie efekt z basami jest kapitalny) czy kontakt z naturą gdzieś w dżungli lub kosmosie. Na tym jednak się skończyło. Facebook po zmianie nazwy na Meta ma inne zdanie na ten temat. Czas pokaże, kto akurat w tej materii miał rację.

Nawet Google zamknęło projekt Daydream z obsługą VR. W zasadzie z globalnych marek to chyba tylko Apple może go rozruszać z uwagi na niesamowicie duży potencjał marketingowy. Wystarczy, że gigant z logo nadgryzionego jabłka pokaże uroki wirtualnej rzeczywistości w pięknej reklamie i na momencie do sklepów ruszą miliony miłośników marki. Następnie przełoży się to na wzrost zainteresowania upadłym nieco standardem VR. Więcej szczegółów o Meta znajdziemy zaś na www.about.facebook.com/meta.

(fot. GSMArena/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI METAWERSUM

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt