PREMIERA: Na dobrą sprawę usługi Google Stadia czy Xbox Cloud Gaming są zbędne

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby się tak głębiej zastanowić to nie ma jakiegoś większego dramatu po upadku platformy streamingu gier Google Stadia czy niedostępności na środowisko Android TV kapitalnie zapowiadającej się usługi Xbox Cloud Gaming. Gry wypełnione po pęczki bowiem znajdziemy w tradycyjnym sklepie repozytorium z aplikacjami Google Play na Google TV.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie są to oczywiście tytuły z grafiką konsolową, ale jakiegoś znowu wielkiego dramatu wizualnego nie ma. Wszak pozycje na smartfony coraz korzystniej prezentują się od strony graficznej. W dodatku zdecydowanie lepiej na nich grać na dedykowanym kontrolerze niż na ekranie dotykowym (tzw. touchpadzie). Tak właśnie jest z grą GTA Chinatown Wars oficjalnie wspierającą pada. Po włączeniu jej na telewizorze zabawa jest przednia.

To samo można powiedzieć o wielu rozmaitych propozycjach wyścigowych. Można też pobawić się klasyki w stylu GTA III. Wszystko oczywiście działa natywnie w oparciu o moc obliczeniową przystawki multimedialnej Google TV. Ponadto są uporządkowane według tematycznych kategorii, co jest miłą niespodzianką sklepu Google Play w wersji telewizyjnej. Firma z Mountain View zatem traktuje ten segment rynku całkiem poważnie.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt