T-Mobile teraz z zasięgiem Starlink, które mocno obniża ceny w Polsce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ pasjonująca jest ta branża technologiczna. Dosłownie co chwilę mamy w niej jakąś odpaloną bombę. Czas na dwie z nich z udziałem Starlink, czyli internetu satelitarnego oferowanego przez firmę charyzmatycznego miliardera Elona Muska. Otóż amerykański T-Mobile będzie wkrótce miał zasięg w całych Stanach Zjednoczonych. Wszystko za sprawą współpracy z Starlink.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co ciekawe, klient nawet nie będzie musiał zmieniać telefonu dzięki działaniu usługi na nowych pasmach częstotliwości. Na dobry początek użytkownicy T-Mobile w 2024 roku otrzymają możliwość wysyłania wiadomości tekstowych. Później dołączą do tego rozmowy głosowe oraz Internet o prędkościach 2-4 Mb/s. Dla porównania lejki w krajowych sieciach komórkowych mają wartość 1 Mb/s, czyli nie jest najgorzej. Lepsze to niż 0 Mb/s.

Polscy konsumenci natomiast zyskają niższą cenę abonamentu wynoszącą 230 PLN miesięcznie (zamiast 449 PLN) za Internet satelitarny od Starlink, który dawniej dysponował skromną prędkością 50 Mb/s. Obecnie ma on transfery rzędu 100-200 Mb/s, czyli jest całkiem nieźle. Zestaw natomiast kosztuje 2.300 PLN (nie 2.960 PLN jak dawniej). Dla wielu mieszkańców wsi w kraju nad Wisłą jest to jedyna szansa na dostęp do szybkiej sieci web. Więcej szczegółów znajdziemy na witrynie dostawcy www.starlink.com.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12778 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “T-Mobile teraz z zasięgiem Starlink, które mocno obniża ceny w Polsce”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt