T-Mobile znowu górą nad Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Tylko dwa miesiące. Dokładnie tyle trwała rewolucja i wielki przełom sieci komórkowej Play, która mogła się pochwalić posiadaniem najszybszego internetu mobilnego w Polsce według badań cenionego Speed Test. Teraz jednak fioletowy operator znowu musi uznać wyższość odwiecznego rywala. Tak, chodzi oczywiście o magentowego telekoma T-Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie radość Play zapoczątkowana w czerwcu i przedłużona w lipcu kończy się w sierpniu. Aktualnie T-Mobile może się pochwalić rekordową w kraju nad Wisłą uśrednioną prędkością internetu 43,1 Mb/s. Później jest nadmieniony dosłownie przed momentem Play z 42,1 Mb/s. Trzecia lokata należy do Orange i jego 41,3 Mb/s. Swoją drogą to co za ciekawy zbieg okoliczności z wynikami po zaokrągleniu odpowiednio 43/42/41 Mb/s.

Różnice zatem jak widzimy są minimalne. Szczególnie mocno zaskakuje ostatnia, czwarta pozycja Plusa z 38,3 Mb/s zupełnie tak jakby wcale nie działała zdecydowanie najszybsza sieć 5G od Polkomtela. Co prawda mieliśmy moment przebłysku, ale zielony operator szybko został sprowadzony na ziemię przez rywali. Więcej dokładniejszych szczegółów znajdziemy na podstronie www.speedtest.pl/ranking/internet-mobilny#lipiec-2022.

(fot. T-Mobile/My mobile)

MATERIAŁ PROMUJĄCY MAGENTA DOM OD T-MOBILE

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt