PREMIERA: Samochód elektryczny Tesla ładuje się tak samo szybko jak smartfon

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Szybkie ładowanie od lat znane jest miłośnikom telefonów komórkowych. Dzięki niemu smartfony naładujemy do pełna błyskawicznie, bo w niecałą godzinę. Kiedyś ten proces dojścia do poziomu 100% baterii wymagał minimum dwóch czy nawet trzech godzin w zależności od pojemności akumulatora. Co ciekawe, samochód elektryczny Tesla równie szybko zostanie naładowany.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Za sprawą technologii szybkiego ładowania do 80% ogniwa dojdziemy w zaledwie 40 minut. Takie rewelacje w dziale gadżety podał zeszłotygodniowy numer mocno jakościowego tygodnika opinii Newsweek Polska. I pomyśleć, że w przeszłości wydawał się ten proces ładowania baterii Tesli trwać wieki. Aż wspomina się czasy zastawiania e-auta na noc w garażu, aby przez bite osiem godzin snu samochód zatankował energię elektryczną.

Swoją drogą to dziwne wrażenie wywołuje ten bezszelestny, wręcz cichy przejazd e-auta dajmy na to z parkingu sklepowego. W efekcie producenci wprowadzili imitację dźwięku silnika, aby ostrzegać przez nadjeżdżającym pojazdem pieszych. Dożyliśmy naprawdę mocno interesujących czasów. Nowoczesny samochód elektryczny Tesla naładujemy tak samo szybko jak smartfon. Nic zatem, tylko stawiać stacje z słynnym logiem T.

(fot. Tesla/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Samochód elektryczny Tesla ładuje się tak samo szybko jak smartfon”

  1. GaduAir Odpowiedz

    Auta Milicji Policyjnej TEŻ nie wydają dźwięki gdy są elektryczne w Polsce:-( TYLKO muzykę od nich słychać bo dają na prawie full 😀 Dzieci dzieci z milicji czy MO i SB iyp, struktury te same zostały, nawet z iPnU o tym mówią na YT i w necie.

  2. Kamil Odpowiedz

    Ponoc bateria w Tesli dziala dobrze 9 lat 😱 Tymczasem ogniwo w Sony Xperia XA smiga juz 5 rok okej

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt