PREMIERA: Aplikacja Player z wbudowaną funkcją telewizji kablowej [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby się tak głębiej zastanowić to aplikacja Player ma wbudowaną w środku funkcję telewizji kablowej. Oferuje ona bowiem nie tylko dostęp do filmów, seriali czy programów rozrywkowych. Do tego należy doliczyć możliwość oglądania na żywo takich stacji jak chociażby TVN24, Discovery Life, Travel Channel, Planete+ a nawet Canal+ Sport 5 (dawniej nSport+ po ostatnim rebrandingu).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W tym miejscu warto się zatrzymać przy stacji sportowej. Dopiero w tym momencie człowiek uzmysłowił sobie, że może w terenie na aplikacji Player oglądać sobie żużel w najlepszej lidze świata PGE Ekstraliga. To wszystko za jedyne 30 PLN miesięcznie. W Google TV na dobrą sprawę pozycja z powodzeniem może zastąpić kablówkę. Ponadto telewizja na żywo nadaje w jakości 1080p na tle zaledwie 720p od VOD.

Co ciekawe, tytuł TVP VOD oraz HBO Max również ma funkcję oglądania live kanałów. Wcale nie ograniczają się one do gotowych, wcześniej przygotowanych treści. Więcej szczegółów o opisywanym wyżej wariancie Player znajdziemy na www.sklep.player.pl/playerplus/oferta/rekomendowane. Tradycyjnie wariant półroczny lub na cały rok z góry wyjdzie zdecydowanie taniej niczym w sieci komórkowej Orange.

(fot. Player/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY ŻUŻLA (CANAL+ ONLINE)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Aplikacja Player z wbudowaną funkcją telewizji kablowej [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Szkoda, ze SGP nie bedzie normalnie na Eurosport 1/2 HD tylko kombinuja z jakas dodatkowa opcja na Player 😐 My mobile 9,99 PLN to mysle dobra cena z miesiac, a nie tylko za jeden produkt. Powinno byc w ramach pakietu Speedway Grand Prix dostepne

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt