PREMIERA: Napoje energetyzujące Ekipa niewypałem, może z Donutami będzie lepiej
|
|
- piątek, Kwiecień 15, 2022, 8:00
- News
- 7 komentarzy
Ekipa to nie tylko królowie polskiego internetu, a dokładniej mówiąc YouTube. To również fabryka spełniania marzeń jak wskazuje cytat z utworu 3kipa. W rzeczywistości jednak nie wszystko czego tylko ona dotknie zmienia w złoto. Owszem, lody Ekipa były hitem sprzedaży. Nawet papierki po ich opakowaniach lądowały z powodzeniem na portalach aukcyjnych, co może szokować.
Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
  |
![]() |
Tymczasem wszystko wskazuje na to, że napój energetyczny Ekipa ma dramatycznie słabą sprzedaż. Potwierdzać to mogą nieustanne obniżki w wielu sklepach, zarówno tych większych (hipermarkety) jak i mniejszych (supermarkety). Puszka napoju energetycznego Ekipa już nie kosztuje sum rzędu 4 PLN, a zaledwie 2 PLN. Tak więc spadki na giełdzie grupy influencerskiej wcale nie muszą być przypadkowe.
Faktycznie coś może być na rzeczy. Natomiast dosłownie na dniach mamy od niej nowy projekt. Tylko tak należy rozumieć Donut Ekipa dostępny w sieci sklepów Biedronka. Trzeba przyznać, iż ten charakterystyczny pączek amerykańskich policjantów wygląda całkiem nieźle. No cóż, pozostaje zatem nic jak tylko sprawdzić jego smak przy najbliższej okazji zakupowej. Może będzie tak udany jak lody Ekipa zwłaszcza o smaku truskawkowym.
(fot. Ekipa/Biedronka/My mobile)
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
7 komentarzy do “PREMIERA: Napoje energetyzujące Ekipa niewypałem, może z Donutami będzie lepiej”
Skomentuj
Fuj ekipa a nie produkty.
Zysk nie jest zły LECZ tu tylko to jest celem.
Promują coraz bardziej śmieciowe jedzenie. Już te lody nie były zbyt zdrowe, ale ten pączek przebija wszystko.
W ogóle skąd się u nas wzięły takie donuty? Mamy przecież polskie pączki o dosyć prostym składzie. W zasadzie można przygotować samemu w domu z mąki, mleka, jajek i trochę innych, zwykłych składników. Do tego domowa marmolada i mamy najzdrowsze pączki jakie można mieć.
Te donuty Ekipy kojarzą mi się ze wszystkim co najgorsze w USA. Fastfood, nażeranie się do syta, podkolorowane jedzenie pełne sztucznych składników. Widziałeś skład tych donutów? Bo jak nie i chcesz przetestować te donuty, to na razie nie oglądaj. Popsujesz sobie smak. 😉
Wszystko jest dla ludzi, trzeba zachowac tylko umiar. Mozna jesc raz w tygodniu ???? a nie codziennie jak Amerykanie
Raz w tygodniu to i tak za dużo. Raz na dwa miesiące. 😉
Mozna, tylko trzeba uprawiac sport i byc aktywnym
To oczywiste, niezależne od jedzenia!
Bede w Biedrze to przetestuje moze w czwartas tego Donuta 🙂