PREMIERA: Portal SportoweFakty jak Onet wyłączył komentarze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Na naszych oczach ma miejsce wielki upadek tzw. starych mediów. Po tym jak swego czasu Onet wyłączył komentarze, na podobny ruch najprawdopodobniej zdecydował się portal SportoweFakty. W Polsce jest on prawdziwą świątynia żużla. Tylko tak należy rozumieć usunięcie sekcji z opiniami kibiców. Zarówno w wersji na smartfonie jak i komputerze nie ma bowiem wcale komentarzy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Szkoda, bo kiedyś grzały one mocno łącza internetowe. Komentarze od zawsze wzmacniały przekaz w formie publikacji, często dodatkową wiedzą oraz ciekawymi informacjami. Aktualnie sporo się dzieje w temacie speedwaya, ponieważ rosyjscy żużlowcy zostali zdyskwalifikowani. W efekcie nie mogą się ścigać zarówno na polskich jak i rosyjskich torach za obrazę tamtejszych władz na Instagramie po wybuchu wojny na Ukrainie.

Wybrani przedstawiciele tzw. czarnego sportu stracili milionowe kontrakty i zostali na dobrą sprawę bez zajęcia. Mało tego, Kreml surowo może ukarać nawet więzieniem za obrazę rządu. To dlatego sportowcy usunęli, a nawet całkowicie zablokowali swoje profile w mediach społecznościowych. Więcej szczegółów znajdziemy na następującej podstronie popularnego SF www.sportowefakty.wp.pl/zuzel/989307/gwiazdy-polskiej-ligi-skrytykowaly-putina-teraz-zostaly-ukarane.

(fot. SportoweFakty/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Portal SportoweFakty jak Onet wyłączył komentarze”

    • Kamil

      Dziwna sytuacja, wybrane treści maja komentarze na SF

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt