PREMIERA: Niepozorne początki pierwszego Androida

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mobilny system operacyjny Android jest gigantem. Co jednak niezwykle mocno zaskakujące, jego pierwsza komercyjna wersja oznaczona numerkiem 1.0 Apple Pie miała premierę na rynku we wrześniu 2008 roku zupełnie tak jak My mobile. Cóż za dziwny zbieg okoliczności związany z najbardziej innowacyjnym medium technologicznym w Polsce. To nie może być przypadek.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wskazuje na to jak zawsze niezawodna podstrona Wikipedii. Kiedyś zielony robot był niepozornym graczem. Dziś rozdaje karty na bardzo trudnym telekomunikacyjnym rynku. Taki sam graficznie zegar w formie widgetu z modelu T-Mobile G1 występował nawet później w wydaniu Android 2.2 Froyo napędzającym smartfon Samsung GALAXY Pro z fizyczną klawiaturą QWERTY niczym kultowe w branży terminale BlackBerry.

Aż chciałoby się powiedzieć, kiedy to było. Dziś na rynku mamy oficjalnie najnowszego Androida 12. Natomiast urządzenia z linii Google Pixel 6 otrzymają naprawdę długie wsparcie. Tylko tak należy rozumieć zapowiedzianą aktualizację do Androida 16. To z pewnością mocno działa na wyobraźnię. Jeszcze wczoraj zachwycaliśmy się Androidem 1, a jutro będziemy ekscytować się 16-tką. Ani się obejrzymy jak to się szybko stanie.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt