PREMIERA: Zapomniane odcinki Homeland bez lektora na Amazon Prime Video [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wszystko wskazuje na to, iż mocno chwalona w My mobile platforma streamingowa Amazon Prime Video była wprowadzana w Polsce w dużym pośpiechu. Tylko tak należy rozumieć zagubione, gdyż pozbawione lektora odcinki całkiem niezłego serialu Homeland. Wystarczy nadmienić trzeci czy jedenasty epizod siódmego sezonu. W efekcie widz musiał się ratować napisami na Apple TV.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Owszem, nauczy się przy okazji języka angielskiego (możne nawet lepiej niż na odsłuchach w szkolnej ławce), ale nie o to przecież chodzi. Swoją pracę należy wykonywać sumiennie i dokładnie. Jakby tego było mało, cały ósmy sezon choć ma miniaturki w aplikacji to nie występuje możliwość ich odtworzenia. Zupełnie inaczej się sprawy mają na konkurencyjnym Netflix. Tam wszystko zostało przygotowane w bibliotece jak należy.

Konsument bez żadnych problemów może oglądać ostatni sezon Homeland w lokalizacją w Afganistanie. W dodatku wszystkie odcinki mają lektora. Może więc w tym tkwi haczyk ceny 43 PLN (HD) lub 52 PLN (4K) w Netflix na tle 26 PLN (4K) od Amazon Prime Video. Serial Homeland początkowo mogliśmy oglądać na antenie TVP 1 HD, a później stacji FOX HD, co potwierdza jego serwis www.foxtv.pl/programy/fox/homeland.

(fot. Showtime/Amazon Prime Video/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU HOMELAND (8 SEZON)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Zapomniane odcinki Homeland bez lektora na Amazon Prime Video [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt