PREMIERA: Nie 200, a zaledwie 8 kanałów w nowej kablówce Apple TV [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Chyba każdy z nas miał te poczucie beznadziejności telewizji, w której wzięło się pilot od dekodera z kablówki do ręki, a następnie podczas przeskakiwania kanałów z bogatej listy 200 stacji dosłownie nic ciekawego nie było do oglądania na szklanym ekranie. Tymczasem Apple TV ma 8 kanałów i świetnych treści od zatrzęsienia. Wszystko za sprawą usług streamingowych typu premium.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I tak do już wyżej nadmienionych 8 stacji możemy zaliczyć Netflix 4K, Amazon Prime Video 4K, HBO GO (Full HD), YouTube 4K, Apple TV+ 4K, Player 4K, Ipla 4K oraz TVP VOD (Full HD). Niby jest ich mało, a jednocześnie dużo fantastycznych treści czeka na widza, oczywiście bez irytujących przerywników reklamowych (w zdecydowanej większości). Jakby tego było mało, dostawcy platform satelitarnych wciąż dodają kolejne kanały.

Oczywiście mowa tutaj o telewizji linearnej z ramówką o określonej porze. Przypomina to nieco reanimowanie trupa. Apple TV ma też kapitalną zaletę na tle konkurencji. Jest nią wysoki bitrate streamingu na poziomie 40 Mb/s. Oznacza to zadziwiającą wysoką jakość obrazu podobną do telewizji kablowej. To dlatego YouTube tak ładnie się na niej ogląda na tle dajmy na to wersji przeglądarkowej z niskim bitrate (do 10 Mb/s).

(fot. Apple/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU PHYSICAL (APPLE TV+)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Nie 200, a zaledwie 8 kanałów w nowej kablówce Apple TV [My mobile TV]”

  1. Derick Odpowiedz

    Zapomniałeś tylko dodać fimów i seriali a tym żyją młodzi, którzy dopiero odkrywają uroki i potoki życia. Ja miałem i mam co oglądać bez serwisów stremingowych.
    Nie ma już telewizji z ramówką, bo można nagrywać na serwer, czy odtwarzać wyemitowane programy z historii ramowki kiedy się chcę i ma czas na oglądanie. Znowu pokazujesz że masz duże luki w wiedzy o technologii.

    • Kamil

      Kapitalny jest ten tvOS, podejrzewam że miażdży jakoscia Google TV. Co ciekawe, moj Apple TV 3rd ma iOS 8.4.4 😱

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt