PREMIERA: Ciąg dalszy upadku Nokii

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Coś niedobrego dzieje się znowu na początku 2021 roku z marką Nokia. Jeśli firma nie zmieni swojej strategii produktowej oraz cenowej to może skończyć dokładnie tak samo jak niedawno LG (chodzi o zamknięcie przynoszącego wieczne straty działu mobilnego odpowiedzialnego za smartfony). Sytuację Nokii można przyrównać chyba do równie beznadziejnej HTC. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zarówno jeden jak i drugi producent telefonów komórkowych dostarcza na rynek zupełnie bezbarwne urządzenia. W dodatku ich wycena jest zbyt duża. Zaprezentowane smartfony Nokia X20, X10, G20, G10, C20 czy C10 są tak słabe, że nie ma sensu nawet publikować oddzielnego materiału na temat ich niesłychanie przeciętnej specyfikacji. Zainteresowanych My mobile odsyła na GSMArena www.gsmarena.com/nokia-phones-1.php.

Dla porównania Sony Mobile wychodzi na prostą. Piękne Xperie sprzedają się coraz lepiej. Owszem, są drogie, ale produkt premium musi kosztować więcej. W dodatku ich design jest świetny, ponieważ pozbawiony irytującego notcha. Ponadto dysponują zapomnianym złączem Mini Jack przez całą armię innych dostawców. Na deser wciąż dodaje on do pudełka ładowarkę na tle dbania o ekologię przez konkurencję wzorowaną na Apple.

(fot. Nokia/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt