Całkiem niezła akcja marketingowa Samsunga z Adidas

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Legendarna niemiecka firma Adidas przygotowała we współpracy z Samsungiem specjalną edycję bezprzewodowych słuchawek GALAXY Buds Pro. Zawierają one charakterystyczny i niezwykle ciekawy z marketingowego punktu widzenia zielono-biały design stylizowany butami tenisowymi z linii Stan Smith. Niestety, ale cena za oryginalność jest dosyć wysoka.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tylko tak należy rozumieć sumy rzędu 1.000 PLN. Kolejna kwestia to ograniczona dostępność urządzenia wyłącznie na terenie Korei Południowej, czyli ojczyzny producenta Samsung. Nawet opakowanie słuchawek do złudzenia przypomina pudełko po butach marki Adidas (wliczając w to mini czapeczkę z daszkiem). Wystarczy spojrzeć na grafikę powyżej artykułu. Naprawdę dział marketingu Samsunga tutaj się mocno postarał.

Pewnie szanse są na to małe, ale zawsze można mieć nadzieję na pojawienie się ich również na rynkach Unii Europejskiej. Zawsze to byłoby przecież jakieś urozmaicenie na coraz to nudniejszym sektorze inteligentnych telefonów komórkowych. Wszak wszystkie z nich w zasadzie wyglądają tak samo. Duży wyświetlacz, brak fizycznych przycisków oraz charakterystyczna bryła na kształt pilota (zwłaszcza w smartfonach Sony Xperia).

(fot. Samsung/Adidas/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt