Darmowe słuchawki Bluetooth do flagowców Samsung GALAXY S20 to znakomity pomysł

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Według niepotwierdzonych informacji, nadchodzące phablety w postaci Samsunga GALAXY S20 Plus oraz GALAXY S20 Ultra otrzymają w prezencie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth o nazwie GALAXY Buds. Ich wartość rynkowa to około 500 PLN. Jest to znakomita akcja marketingowa największego na świecie producenta smartfonów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Swoją drogą to niesamowicie szybko nam leci czas. Dopiero co w lutym zeszłego roku debiutował Samsung GALAXY S10, a już mamy jego następcę tuż tuż. Podobno taki sam prezent w postaci darmowych słuchawek AirPods (Pro) mają otrzymać przyszli klienci iPhona 12 od Apple. Z pewnością więc inspiracja Samsunga nie jest przypadkowa, gdyż chce on ubiec największego rywala.

Tymczasem audiofile krytykują wszelkiego rodzaju słuchawki bezprzewodowe. Zawsze bowiem najwyższą jakość uzyskamy po kablu, aczkolwiek z drugiej strony dzięki kodekowi Bluetooth o nazwie aptX zwykły słuchacz nie powinien być w stanie odróżnić wersji niebieskiego zęba od klasycznej. Z pewnością ich największą wadą jest problem konieczności ładowania baterii, który nie występuje przy kablowym odpowiedniku.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Darmowe słuchawki Bluetooth do flagowców Samsung GALAXY S20 to znakomity pomysł”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt