PREMIERA: Jedna wielka zaleta serialu Breaking Bad [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nic tak nie irytuje widza jak różny czas trwania odcinków swojego ulubionego serialu. Raz może być to dajmy na to czas 59 minut, a innym 43 minuty. Takie niestety sytuacje mają miejsce w obrazie, mianowicie produkcji oryginalnej Netflix o nazwie House Of Cards. Na całe jednak szczęście nie wszędzie jest tak źle. Inni reżyserzy oraz scenarzyści są bowiem bardziej konsekwentni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnym przykładem jest genialny wręcz obraz, w którym dosłownie każdy kadr kamery wbija w fotel o nazwie Breaking Bad. Tam zdecydowana większość odcinków trwa zawsze tyle samo, czyli 47 minut. To wielkie ułatwienie. Wiemy bowiem wiemy z góry, ile czasu potrzebować będziemy na jego projekcję. W efekcie zdecydowanie łatwiejsze jest planowanie własnej ramówki na Apple TV oraz usługę w formie aplikacji Netflix.

Pozostaje zatem nic jak tylko mieć nadzieję, iż reszta producentów treści pójdzie przykładem AMC. Wtedy byłaby wręcz idealna harmonia podczas coraz bardziej lubianego binge-watching na tle zwłaszcza nieco nudniejszych filmów. Oczywiście wyżej nadmieniony serial Breaking Bad z licznymi motywami latynoskimi (dla My mobile zdecydowanie lepszy) jak Narcos jest dostępny do obejrzenia w każdej chwili na platformie streamingowej Netflix www.netflix.com/pl/title/70143836.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY PIĄTEGO SEZONU SERIALU BREAKING BAD (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt