PREMIERA: Breaking Bad, najlepszy serial w historii już na Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dosłownie każdy kadr tego serialu jest genialny i wbija w fotel hipnotyzując widza od pierwszej do ostatniej minuty. Przypominają one nieco brudny oraz surowy, brutalny świat jak w filmie Taksówkarz z młodym Robertem De Niro. Ameryka wygląda w nim jak skansen, nie tylko ten technologiczny. To chyba jest najlepsze określenie obrazu Breaking Bad.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Opowiada on niezwykle skomplikowaną historię nauczyciela chemii, który chce zapewnić godny byt rodzinie wskutek dużych problemów zdrowotnych. Późniejsze nieoczkiwane zwroty akcji, aczkolwiek kapitalnie powiązane wątki w scenariuszu bez wątpienia zasługują na uznanie. Zdaniem serwisu My mobile jest to zdecydowanie najlepszy serial w historii. Wszystkie pięć sezonów można oglądać już teraz (najlepiej binge watching) na największej platformie streamingowej świata, mianowicie Netflix www.netflix.com/pl/title/70143836. Akurat w jego przypadku jest on więcej niż wskazany.

Zdecydowanie mocniej wciągają wątki meksykańskich karteli narkotykowych na tle wielokrotnie nagradzanego Narcos, czyli flagowej produkcji oryginalnej Netflix. Tam tylko dwa pierwsze sezony były dobre i trzymały wysoki poziom artystyczny. Z Breaking Bad jest jak z winem. Im dłużej się go ogląda tym smakuje lepiej. Oby takich wartościowych, nieco ambitniejszych obrazów z przesłaniem było możliwie jak najwięcej w najbliższej przyszłości. Zwłaszcza w Netflix, u którego panuje łatka wyjątkowo słabych filmów z dopiskiem Originals. Na całe szczęście coś zaczęło się zmieniać na lepsze w dedykowanej sekcji www.netflix.com/pl/browse/genre/839338.

(fot. Netflix/My mobile)

KAŻDY KADR SERIALU BREAKING BAD JEST GENIALNY

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU BREAKING BAD (NETFLIX)

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Breaking Bad, najlepszy serial w historii już na Netflix [My mobile TV]”

 1. qwerty Odpowiedz

  Gdybym doznał amnezji to pierwszą rzeczą jaką bym zrobił to sięgnięcie po BB!

  • Kamil

   Te produkcje mogę określić jednym mianem, maestro 🏆

 2. Kamil Odpowiedz

  Na poczatku czerwca koncze przygode z Amazon Prime Video i przesiadka na Netflix konczymy 5 sezon genialnego Breaking Bad 🏜🐢📺

 3. Green Odpowiedz

  Najlepszy serial w historii? Umrę ze śmiechu. Są dosłownie setki znacznie lepszych produkcji. Ile autor ma lat? 5?

  • Kamil

   Dla mnie tak, autora opiniotworczego medium tech 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt