PREMIERA: Jack Ryan, najlepszy serial od lat [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Choć aplikacja Amazon Prime Video zupełnie nie ma startu do tej genialnej Netflix (zarówno w wersji mobilnej na telefony jak i Apple TV) to wyróżnia się zdecydowanie bardziej ambitnymi zasobami w repozytorium. Pod tym niezbyt przesadnym określeniem należy rozumieć filmy oraz seriale. Nie jest to papka coraz bardziej upodabniająca się do tej rodem z telewizji jak na Netflix.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszak globalny gigant rynku VOD serwuje prawo podaży do popytu, stąd taki wysyp u niego treści niskiej jakości. Tymczasem Amazon Prime Video pozytywnie zaskakuje. Jack Ryan chyba był najlepszym serialem roku oglądanym na przystawce multimedialnej Apple TV. Przebija nawet momentami kultowy Narcos, który wraz z trzecim sezonem miał równię pochyłą. Pierwszy sezon z sceneriami arabskimi w Jack Ryan był genialny. Niezłe też jest klimatyczne MC Mafia z rosyjskimi szemranymi biznesami inwestycyjnymi w Londynie. W dodatku jakość 4K obrazu kosztuje 25 PLN w Amazon Prime Video.

W HBO GO z najlepszymi zaś filmami wciąż musimy się męczyć z standardem Full HD (1080p). Wygląda on co prawda nieźle, ale na najnowszych telewizorach 4K nie jest w pełni wykorzystywany potencjał ultra wysokiej rozdzielczości. Kolejny wielki hit Amazon Prime Video to najlepszy program motoryzacyjny świata. W The Grand Tour w drugim odcinku trzeciego sezonu z Kolumbią w tle występują nawet motywy spółkowania lokalnych mieszkańców z kozą. Oczywiście wszystko jest podane z dużym poczuciem humoru typowym dla prowadzącego brytyjskiego dziennikarza Jeremy Clarksona.

(fot. Amazon Prime Video/My mobile)

THE GRAND TOUR TO NAJLEPSZY PROGRAM MOTORYZACYJNY ŚWIATA

MATERIAŁ PROMOCYJNY DRUGIEGO SEZONU JACK RYAN (AMAZON PRIME VIDEO)

MATERIAŁ PROMOCYJNY TRZECIEGO SEZONU THE GRAND TOUR (AMAZON PRIME VIDEO)

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Jack Ryan, najlepszy serial od lat [My mobile TV]”

 1. sev3 Odpowiedz

  Łeee. Ten serial nie ma nic wspólnego z książkami Toma Clancy. To jakaś zupełnie inna postać pod nazwiskiem Ryan i w innych czasach.

  • Kamil

   Czytales? Nawet filmy sa na Apple TV+ 😱

   PS, drugi sezon bardzo slabo sie rozpoczal, nie wciaga 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt