PREMIERA: Migawki pionowe, genialna funkcja usunięta z aplikacji Netflix

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie tylko Apple popełnia błędy (niewypał z głośnikiem HomePod), ale i również gigant rynku streamingu VOD. Chodzi o aplikację Netflix, która usunęła chyba najfajniejszą funkcję Migawki. Objawiają się one genialnym wyświetlaniem trailerów w formie pionowych filmów wideo. Nareszcie ktoś zaczął dobrze ogarniać temat. Przypomina on kartę twój dzień na Facebooku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz zwiastuny znowu są poziome. Występują one w formie poglądu na momencie zaznaczenia tytułu wysuwanego od dołu. Wielka szkoda, że tak kończą Migawki w oficjalnej aplikacji Netflix. Był to bardzo przyjemny efekt, którego nie uświadczymy w konkurencyjnych tytułach HBO GO czy Amazon Prime Video. Raczej małe są szanse na powrót migawek do pozycji Netflix. Aktualnie źle się dzieję wokół tej usługi.

Netflix bowiem zabiera się za kwestie współdzielenia konta generującego setki milionów dolarów strat. O ile jeszcze członków rodziny dopuszcza mieszkających w jednym gospodarstwie i dachu, o tyle znajomych z różnych lokalizacji już nie akceptuje. Tym samym kończy się Eldorado z jakością 13 PLN na głowę zamiast standardowej ceny 52 PLN za wariant 4K. Może chociaż Netflix wprowadzi nowy plan 25 PLN dla jednej osoby.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt