PREMIERA: Ścieżka marzeń teraz z 5G od Orange i T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Trasa marzeń. To chyba jest najlepsze określenie drogi rowerowej liczącej w sumie 23 kilometry na odcinku Gdynia – Sopot – Gdańsk według aplikacji Google Maps. W tle bowiem będziemy mijać piękne sopockie plaże na trasie, które często są określane polskim Los Angeles (w nawiązaniu do urokliwego stanu Kalifornia znanego z natury szturmem odwiedzanych przez zagranicznych turystów w USA).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Do tego rzecz jasna dochodzi widok na Morze Bałtyckie zwłaszcza latem prezentujące się najlepiej. Choć oczywiście nieco chłodniejszą jesienno-zimową porą również mocna robić treningi rowerowe. W gratisie bowiem mamy nawet klimatyczne mgiełki. Teraz w podróży będzie nam towarzyszyć zasięg 5G sieci komórkowych nie tylko Orange, ale i T-Mobile. Operatorzy bowiem dumnie ogłosili jego dostępność dla mieszkańców Trójmiasta.

Powyższa mapa doskonale obrazuje rozkład jazdy nadajników pomarańczowego telekoma. Z pewnością u tego magentowego jest podobnie z ich lokalizacją. Oby takich przypadków w turystycznych kurortach było jak najwięcej. Chodzi rzecz jasna o majestatyczne góry Tatry oraz krainę wielkich jezior na Mazurach. Kto był w okolicach Olsztyna ten z pewnością wie doskonale o czym mowa (duże skupisko naturalnych zbiorników wodnych).

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt