PREMIERA: Wolna sobota od internetu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo interesujących rzeczy można się dowiedzieć wykonując analitykę My mobile, czyli najbardziej innowacyjnego medium technologicznego w Polsce (stąd charakterystyczny hashtag obok jego logo wyjaśniający na dobrą sprawę użytkownikowi wszystko na temat marki w krótki czytelny marketingowy sposób). Otóż okazuje się, że Sobota to dzień wolny na ogół od internetu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wcale więc nie jest tak, iż akurat w środek weekendu po piątku rzucamy się w otchłań globalnej sieci web chociażby na wygodnych tabletach iPad. Wręcz przeciwnie. Odpoczywamy wtedy od nadmiaru wirtualnej rzeczywistości zwłaszcza w dobie pandemii oraz zdalnej edukacji czy wykonywania obowiązków służbowych. To właśnie wtedy zamiera globalny ruch internetowy, a dokładniej mówiąc jest sinusoidalnie zawsze najmniejszy w sposób powtarzalny i to od wielu lat.

Jak na potwierdzenie tych słów, zupełnie po przeciwnym biegunie, gdyż w środku tygodnia w środę padł kapitalny rekord oglądalności 7 tysięcy czytelników dziennie w My mobile. Było to możliwe dzięki pierwszej w historii masowej ekspozycji jego oryginalnej treści w Google News oraz przeglądarce Chrome w sekcji Discover (tak ogromna jest moc giganta z Moutain View). Przeszło 10 tysięcy odsłon w jednym dniu zanotował tekst o braku połączenia aplikacji Strava z Relive, choć kiedyś eksport treningu sportowego był możliwy.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt